logo

İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç Çalışanlarına Teşekkür Etti

Artvin İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç zorlu kış şartlarında dahi görevlerini aksatmadan yerine getiren çalışanlarına teşekkür etti.

Artvin İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç Artvin Merkez ve ilçelerinde görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek yayımladığı yazısında sağlık çalışanlarının yaşadıkları deneyimleri de açıkladı.

Güleç kamuoyuna yaptığı açıklamada 26 yaşında 8 aylık gebe hastasının rahatsızlığı nedeniyle 112 komuta kontrol merkezini aradığını ifade ederek, “Gelen çağrı üzerine Artvin/Borçka/Düzenli köyüne 112 ekibimiz yola çıkmıştır. Kar Paletli araç ile hastaya ulaşılmıştır. Gerekli müdahale yapıldıktan sonra hasta Ambulans ile camili merkeze getirilmiştir. Kar yağışı olması nedeni ile hastanın Borçka Devlet Hastanesine nakledilmesi için Tam Paletli (Snowtrack) ambulansa alınmış ve Camili Borçka arasındaki zirve geçildikten sonra Borçka 4 Nolu Acil Sağlık İstasyonu Ambulansına alınarak Borçka Devlet Hastanesine nakli gerçekleştirilmiştir. Hatanın tedavisi başarıyla yapılmış ve taburcu edilmiştir” dedi.

Artvin İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç; “Sağlık hizmeti fedakârlık ve özveri gerektirmektedir. Kıymetli sağlık çalışanlarımız ziyadesiyle bu doğrultuda çalışmaktadır. Zorlu kış şartlarında dahi görevlerini aksatmadan yerine getiren başta hastamızın tedavisini olmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma ve çok kıymetli sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm camiamızın hayırlı hizmetlerinde Allah yar ve yardımcıları olsun.” sözlerine yer verdi.

Share
581 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?