logo

İl Afet Müdürü Avcı’nın Annesi Toprağa Verildi

Artvin İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Salih Avcı’nın annesi Nazmiye Avcı ( 84) kalp yetmezliğine bağlı olarak tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Nazmiye Avcı, Rize’de toprağa verilirken, cenazeye Artvin protokolünden önemli isimlerde katıldılar.

Artvin İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Salih Avcı’nın annesi bir süredir Rize’de kalp yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu. Önceki gün tedavi gördüğü hastanede vefat eden Nazmiye Avcı, Rize Dağsuyu Merkez Cami’inde düzenlenen cenaze merasimi sonrasında yine aynı mahalledeki aile kabristanlığına defin edildi. Cenaze merasimine Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin yanı sıra Artvin’deki kamu kurum ve kuruluş müdürleri de katıldılar. Cenazede dualar Nazmiye Avcı için yapılırken, İl Afet ve Acil Durum İl Müdürü Mehmet Salih Avcı, taziyeleri cami meydanında kabul etti. Kılınan cenaze namazı ve okunan duaların ardından Nazmiye Avcı, Rize Dağsuyu Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defin edildi.

Gazetemiz çalışanları olarak İl Afet ve Acil Durum Kurumu İl Müdürü Mehmet Salih Avcı’nın Annesi Nazmiye Avcı’ya Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabır diliyoruz.

Share
492 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?