logo

İki Kafadarın Son Durağı Arhavi!

İki Kafadar Üniversiteli Otostop Çekerek Türkiye’yi Dolaşıyor

“Arhavi Bizleri Çok Etkiledi”

İki üniversiteli arkadaş otostop çekerek şehir dolaşıyor. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. Sınıfta okuyan Naci Sayan ve Batuhan Oğuz; “İstanbul’dan çıkalı 15 gün oldu. Birçok şehir ve ilçeleri dolaştık. En çok bizleri Karadeniz bölgesi etkiledi. İnsanları misafirperver ve cana yakın. Müthiş bir doğa manzarası var. Yeşille mavinin buluştuğu sanki saklı bir cennet. Arhavi’ye geldiğimizde sanki bizi elektrik çarmış gibi olduk. Bir akşam burada kalmayı tasarladık. Kısa bir zaman içinde arkadaşlar edindik.

Gazeteci Gökhan Numanoğlu ve Volkan bizleri yalnız bırakmadı. Arhavi’nin turistik yerleri olan Çifte Köprü ve Mençuna Şelalesi’ni dolaştırdılar. İnanın nefeslerimiz kesildi. Böyle güzel yer olamaz. Derelerin ve kuşların sesleri ve müthiş çam ağaçlarının kokusu bizleri büyüledi. İnşallah yolumuz yine Arhavi’ye düşer. Hiç belli olmaz. Savcı, hakim veya kaymakam oluruz da Arhavi’de görev yaparız” dediler.

İki kafadar otostop tutkunları, özgürlüğü yollarda ararken Hopa, Artvin ve Erzurum’a otostop yaparak yollarına devam ettiler.

Etiketler:
Share
565 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?