logo

reklam

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Artvin’e Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün Artvin’e gelerek partisinin 16 Nisan Referandumu öncesindeki çalışmalarına katkı verecek.

Hükümetin en hareketli bakanlarından biri bugün Artvin’e geliyor. Yaptığı çalışmalarla taraflı tarafsız herkesin dikkatini çeken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakan olduktan sonra ilk kez ilimizi ziyaret edecek. Bakan olmadan önce Demokrat Parti Genel Başkanı olduğu dönem ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı iken ilimize ziyaret gerçekleştiren Süleyman Soylu, Bakan olduktan sonra ilk kez ilimize gelecek. Bakan Süleyman Soylu’nun programı da belli oldu. Artvin’de büyük bir coşku ile beklenen Süleyman Soylu’nun programı AK Parti tarafından açıklanırken, Bakanın 6 Nisan 2017 Cuma günü saat 10.30’da Arhavi ilçesi sınırında karşılanması bekleniyor. Karşılamadan sonra Arhavi Camii Meydanı’na gidecek olan Bakan Soylu, burada saat 11.00’da halka seslenecek. Saat 12.00’da Hopa’ya hareket edecek olan Bakan Soylu, 12.00’da Hopa’da halka seslenecek. Ardından Hopa Merkez Camiinde Cuma namazını kılacak olan Bakan Soylu, saat 13.30’da Borçka ilçesine hareket edecek. Saat 14.00’da Borçka ilçesinde halka hitap edecek olan Bakan Soylu, saat 14.45’de Artvin’e hareket edecek. Saat 15.15’de Artvin Nihat Gökyiğit Kültür Merkezi’nde Muhtar ve kanaat önderleriyle bir araya gelerek referandum üzerine değerlendirmelerde bulunacak. Programını tamamlayan Bakan Soylu, saat 17.00’da ilimizden ayrılacak.

Bakan Soylu’nun Artvin ve ilçelerindeki programına yoğun ilgi gerçekleşmesi beklenirken, program için ilimize bölgesel ve ulusal basından da bir çok gazeteci ve tv çalışanının geleceği edinildi.

Share
1911 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?