logo

İBB’den Bir Araç Daha

Artvin Belediyesi, araç parkına yeni bir araç daha ekledi.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanlığı tarafından Artvin Belediyesine cenaze aracı hibe edildi.

2014 yılından bu yana belediye araç parkını yeni araçlarla genişlettiklerini belirten Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş´ın her vesilede kendilerine yardımcı olduğunu dile getirerek, “Artvin’e katkılarından dolayı hemşerimiz Sayın Kadir Topbaş´a ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkanı hemşerimiz Adem Avcı beye, Artvin halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Artvin Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü kurulduğu günden bugüne kadar vatandaşların taleplerine daha iyi karşılık verebilmesi için ikinci bir cenaze nakil aracına ihtiyaç duyuyordu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından Artvin Belediyesine bedelsiz devri yapılan yeni cenaze nakil aracı ile birlikte bu önemli ihtiyaç giderilmiş oldu.

Artvin Belediyesi cenaze hizmetleri kapsamında araç parkında 2 adet merkez ve köylere Cenaze nakil aracı 1 İl dışı Cenaze nakil aracı (soğutmalı tabut sistemli) 1 adet mobil Gasilhane, 2 soğutucu tabut ile vatandaşlara hizmet veriyor.

Share
499 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?