logo

Hopaspor’da Hedef Şampiyonluk Ve Bal Ligi

Başkan Koyuncu; “Hopaspor’u eski günlerine geri döndürmek için seferberlik başlattıklarını ifade ederek efsaneyi geri döndüreceğiz açıklaması yaptı.

Hopaspor Sezon Öncesi Kafkasör Belediye Tesislerinde Kampa Girdi

25 yıl profesyonel olarak 2. ve 3.ligde mücadele verdikten sonra, 8 yıl önce de amatör kümeye düşen Artvin Hopaspor, bu sezon şampiyonluk hesapları yaparak yola çıktı.  Hopaspor Artvin Kafkasör Belediye tesislerinde 13 günlük kampın ardından, kamp kadrosunda olan 28 futbolcu ile Arife Günü Hopa’ya dönecek.

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Nedim Koyuncu bu sezon şampiyonluk hesaplarıyla yola çıktıklarını ifade ederek; “ Efsane geri dönecek” dedi. Başkan Koyuncu Artvin Büyükler Ligi’nde şampiyonluğun ötesinde 3. ligde mücadele edebilecek bir kadro oluşturduklarını vurgulayarak ;” Güzel transferler yaptık. Tüm camia ile birlikte şampiyonluklar için seferber olduk. Önümüzdeki 2 yıl içinde önce Bal Ligi’ne çıkmak ve hemen ardından 3. Lige çıkmak için iyi bir kadro oluşturduk. Şu an hazırlıklara Kafkasörde başladık. İlk etapta 13 günlük Kafkasör kampı ardından bayram sonrası Hopa’daki tesislerimizde hazırlıklarımıza devam edeceğiz. 8 yıldan beri çekilen özlemi bu sezon bitirip önce Bal Ligi’ne çıkıp ardından 3. Lige döneceğiz. Bundan böyle Artvin Hopaspor emin adımlarla yukarıya doğru ilerleyecek” açıklaması yaptı.

Hopaspor Yeni Adresinde

Hopaspor Başkanlığı’na seçildikten sonra bir dizi yeniliklere de imza atan Başkan Koyuncu eski belediye binasının yerinin Hopaspor’a tahsis edilmesini sağladı. Burada yapılan yenileme çalışmalarının tamamlanması ile birlikte kulüp merkezide yeni adresine taşındı. Başkanlık Odası, Genel Sekreterlik, muhasebe, branşlar ve toplantı odasının da bulunduğu Hopaspor’un yeni yeri vatandaşlar tarafından da beğenildi.

Etiketler: » » »
Share
1927 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?