logo

Hopaspor Taraftarı Yılın Annesini Seçti

Koyu bir Hopaspor taraftarı olan 62 yaşındaki Nebahat Aydın Hopaspor kulübü tarafından yılın annesi seçildi.

Artvin’de, Amatör Küme’de şampiyonluk mücadelesi veren Hopaspor ile Borçkaspor arasında geçtiğimiz hafta oynanan ve yaklaşık 10 bin kişinin izlediği futbol karşılaşmasında 62 yaşında ki Nebahat Aydın fotoğrafı müsabakaya damga vurmuştu.

Yağmurlu bir gün olmasına rağmen Hopaspor’un maçını izlemek için stada gelerek müsabakayı tel örgüler arkasında ayakta izleyerek  tamamlamıştı. Bu halde çekilen bir fotoğraf tüm taraftarların ve sanal alemin fenomeni haline gelmişti.

8 Mart dünya kadınlar günü olması nedeniyle Hopaspor Kulübü Nebahat Aydın’ı yılın annesi olarak ilan etti. Hopa şehir stadında düzenlenen törenle 62 yaşındaki Hopaspor taraftarı Nebahat Aydın’a maç günü çekilmiş olan bir fotoğrafı ve Hopaspor forması hediye edildi. Hopa şehir stadında yapılan törene Hopa belediye başkanı Nedim Cihan,  Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk Hopaspor Başkanı Nedin Koyuncu, Hopaspor futbolcular ve yöneticiler katıldı.

Hopaspor başkanı Nedim Koyuncu yapmış olduğu konuşmada, “ilçenin takımına gönül vermiş olan Nebahat Aydın ablamız ,annemiz bizlere vermiş olduğu o gün ki fotoğrafla büyük onur vermiştir . Bir bölgenin takımına ne kadar sahip çıktığını göstermiştir. Beni ve takım arkadaşlarımı çok duygusallaştırıp azimle çalışmamızın önünü açmıştır. Biz de kendisini Hopaspor olarak 8 Mart dünya kadınlar günü olması nedeniyle yılın annesini ilan ettik ve o gün maçta çekilen fotoğrafını kendi adına yazılmış olan bir Hopaspor formasını hediye ediyoruz. Ayrıca her zaman tüm maçlarda protokol bölümün de daima yeri hazırdır o artık Hopspor’ un annesi olmuştur dedi. Hopa kaymakamı Mehmet Ali Öztür ise,” Nebahat Aydın büyük bir özveri göstermiştir kendisine teşekkür ederim Hopa taraftarı da asla onu unutmaz bizlere spor un yaşı olmadığını göstermiştir taraftarın birlik ve beraberlik içinde nasıl olması gerektiğinin bir resmini göstermiştir kendine şükran borçluyuz dedi. Tören de ayrıca bu anlamlı anı fotoğraf karesi ile yakalayan Turgut Topal da çekilen fotoğraftan bir adet taktim edildi . Daha sonra Nebahat Aydın yaptığı konuşma da Hopaspor bizim her şeyimiz benim eşim kanser hastası ben eşimi evde bırakarak maçı izlemeye geldim benimde bu çocuklara bir katkım olsun istedim o gün dizlerim tutmuyordu ayakta zor durdum ama maçı sonuna kadar izledim fotoğrafında çekildiğini hiç bilmiyorum bu bana sürpriz oldu beni çok onurlandırdılar dedi. Törenin ardından Nebahat Aydın ve Hopaspor futbolcuları sahada basına pozlar verdiler Nebahat nine bundan sonra ki maçları da takip edeceğini belirtti. dedi

Törenin ardından Nebahat Aydın ve Hopaspor futbolcuları statta birlikte fotoğraf çekindiler.

Etiketler: » » »
Share
1245 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?