logo

Hopaspor Masterler Şampiyonluğa Aday

Hopaspor Masterler bu yılda hem Doğu Karadeniz liginin hem de Türkiye’de şampiyonluğun en güçlü adayı.

Hopa’da 3 yıl önce kurulan Hopaspor Masterler takımı yöremizde Futbola yeni bir bakış farklı bir anlayış getirmişti. Hopaspor masterler zamanında Hopaspor profosyonel takımına emek vermiş, gönül vermiş, hayatının ikinci baharını yaşayan eski sporculardan oluşuyor.

Hopaspor Masterlerin genç delikanlıları katıldıkları bu organizasyonda ilçeyi en iyi şekilde temsil ederek 3 yıldır devam eden bu ligde 1 lig şampiyonluğu, 1 Türkiye Vatan Kupası şampiyonluğu 1’de Lig üçüncülüğü olmak üzere 3 kupa kazanmıştı.

2015/2016 sezonunda Antalya’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında Vatan Kupası Şampiyonu olan Hopaspor Masterler şuanda Hopaspor Kulüp Başkanı Mubin Çakmak ve Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Hopaspor Masterler Başkanı Murat Özçep’e ilk şampiyonluklarını ve ilk kupa sevinçlerini yaşatmışlardı. Hopaspor Masterler Başkanı Murat Özçep; “Bu kupa sevincinin başlangıç olması ve ilçeyi bölgesel Amatör Ligde başarı ile temsil eden Hopaspor ‘un sezon sonunda şampiyonluk ve kupa sevincini tekrar yaşaması en büyük dileğimizdir.

Hopaspor Masterler bu yılda hem Doğu Karadeniz Liginin hem de Türkiye’de şampiyonluğun en güçlü adayıdır. Bu hafta oynadıkları zorlu Pazarspor masterler deplasmanından 3 puanla dönerek ligin zirvesine yerleştik. Bu hedefle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hopaspor Masterler futbolcuları, hem lig şampiyonluğunu hem de Antalya’da 3.sü düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonluğunu kazanmak için Antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Tek hedefimiz var oda, her iki kupayı da ilçemize getirmektir” diye konuştu.

 

Share
403 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?