logo

Hopalı İşadamlarının Hopaspor’a Destekleri Devam Ediyor

Hopalı işadamlarını ziyaret eden Başkan Nedim Koyuncu, Hopaspor’a destek olan tüm işadamlarına teşekkür etti.

 

2016-2017 BAL Ligi futbol sezonunda Artvin’i temsil edecek olan Hopaspor’da bir yandan lige hazırlık devam ederken, yönetimde sıkıntısız bir sezon geçirilmesi için işadamlarını ziyaret ederek kulüplerine destek olmalarını istiyor.

Çelik İnşaat Tam Destek

Artvin Hopaspor sevgisini en içten yaşayanlardan olan ve her zaman Hopaspor’a destek olduğunu belirten Çelik İnşaat firma sahibi Mustafa Çelik’e Hopaspor yöneticileri forma ve flama vererek teşekkür ettiler.

Bir Destekte Ebay Nakliyat’tan

Hopa spor’a bir destek de Şenol ve Aykut Ustabaşın sahibi oldukları Ebay Nakliyat firmasından geldi. A.Hopa spor’un sahip çıkılması gereken bir değer olduğunun altını çizen Şenol Ustabaş her zaman kulübün arkasında duracaklarını belirttiler. Kulüp yöneticileri forma hediyesi verdikleri Şenol Ustabaş ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Özlider Nakliyat Hopaspor Hepimizin Takımıdır

Bölgesel Amatör Lig Şampiyonluğunu hedefleyen Hopaspor un zaferine inanan Özlider Nakliyat firma sahibi Gökmen Kibar’dan da Hopaspor’a destek geldi. Artvin Hopaspor’un yerinin profesyonel ligler olduğunu dile getiren Gökmen Kibar, ilçenin değeri olan kulübe her zaman destek olacağını belirtti. Başkan Nedim Koyuncu’da Özlider Nakliyat firması ve Gökmen Kibar’a forma ve flama hediyesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.

Hakan Makaroğlu’ndan da Destek Geldi

Makaroğlu Transport ATM Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Makar’dan da Hopaspor’a destek geldi.

Kulüp yöneticilerini Hopa’da bulunan ofisinde ağırlayan ve “şehrimizin takımına her zaman tam destek verilmesi gerektiğini “ belirterek A.Hopaspor’un hedeflediği başarılara ulaşacağına inandığını söyleyen Hakan Makar’a forma ve flama hediyesi takdim edilerek fotoğraf çekinildi.

Artvin Hopaspor Kulübü ve sevenleri olarak Makaroğlu Transport ATM Tic. Ltd. Şti ve Yönetim Kurulu Başkanı  Hakan Makar’a vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Vezirler İnşaat Hopaspor’un Başarısına İnanıyoruz

Vezirler İnşaat Firma Sahibi Zeki Özkan Hopaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp binasında ziyarete gelen ve desteklerini ileten Zeki Özkan’ı yöneticiler karşıladı.

Şampiyonluğun Hopa’yı ve dolayısıyla Artvin İlini yeniden ayağa kaldırdığını belirten Özkan, başarı dileklerini yineledi.

Hopaspor Yöneticileri forma, flama ve atkı hediyesi Vezirler İnşaat firma sahibi Zeki Özkan’a verildi.

Share
1059 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?