logo

Hopalı Dağcılar Kemalpaşa Zirvelerinde

Kemalpaşa Offroad ve Dağcılık Kulübü ile Rize Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nün ortaklaşa gerçekleştirdiği Kemalpaşa Köprücü Köyü doğa yürüyüşüne Hopa Gençlik Merkezi de katıldı.

 

Kemalpaşa Offroad ve Dağcılık Kulübü ile Rize Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün ortaklaşa gerçekleştirdiği Kemalpaşa Köprücü Köyü, Zindane Mağarası, Gogula Park ve Cefuka Tepesi etkinliğine Hopa Gençlik Merkezi de katıldı. Kemalpaşa Zindane mağarası, Zindane kayalıkları ve Gohola bölgesinde birçok farklı rotalardan çeşitli tırmanış, yürüyüşler düzenlendi.

Kemalpaşa’da ilk defa düzenlenen etkinlikte doğanın güzelliklerinin, cömertliğinin yanı sıra, macera, aksiyon, offroad, trekking, tırmanış gibi etkinlikler gerçekleştirildi. Çok renkli, samimi bir ortamda geçen etkinliği düzenleyen ve organize eden Kemalpaşa Offroad ve Dağcılık Kulübü başkanı Emin Üçüncü  “Bu hafta doğasever misafir dostlarımızla zindane, goğula ve Cefuka rotalarındaydık. Kemalpaşa’mızın güzelliklerini keşfedip doğayla kucaklaştık.  Rize Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ekibine ve Hopa Gençlik Merkezine katılımlarından dolayı teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda bu etkinliklerimiz devam edecektir. Katılmak isteyen tüm halkımızı bekleriz” dedi.

Share
1064 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?