logo

Hopa’da Play Voleybolu Heyecanı Başlıyor

TVF Plaj Voleybolu Turnuvası 29 Temmuz-2 Ağustos Tarihleri Arasında Hopa Festival Arenada Yapılacak.

TVF Plaj Voleybolu Türkiye serisi karşılaşmalarının en önemli ayağı olan Pro Beach Tur Hopa Plaj Voleybolu Türkiye serisi karşılaşmaları 29 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında Festival arena da yapılacak.

Hopa’da bir dönem ara verilen TVF Plaj Voleybolu Türkiye serisi karşılaşmalarının en önemli ayağı olan Pro Beach Tur Hopa Plaj Voleybolu Türkiye serisi karşılaşmaları 29 Temmuz 2 Ağustos tarihleri arasında Festival arena da yapılacak.

HOPAPORT’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan turnuvaya TVF üst düzey yöneticilerin de katılması bekleniyor. Yurtiçi ve yurtdışından 16 erkek ve 16 bayan takımının katılacağı turnuva sonunda dereceye girenlere ödüller verilecek.

Organizasyon sorumlusu İbrahim Dağıstanlı’da hazırlıkların tamamlandığını, Hopa’nın ve Hopalının ilçeye gelecek spor camiasının ileri gelenleri, hakem ve sporculara en güzel ev sahipliğini yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Turnuva da karşılaşmalarının yapılacağı festival arenadaki düzenlemeler de tamamlandı. TVF’nun resmi organizasyonları kapsamında yapılacak olan turnuvada oynanacak karşılaşmalara Hopa’lıların da ilgisinin yoğun olacağı şimdiden belli.

 

Etiketler: » »
Share
901 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?