logo

Hopa’da Gözyaşları Sel Oldu

Arhavi’de meydana gelen trafik kazasında yaralanan Özkan Yakut tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Yakut’un Hopa düzenlenen cenaze töreninde gözyaşları sel oldu.

 

Geçtiğimiz hafta Arhavi’de meydana gelen trafik kazasında yaralanan Özkan Yakut tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Rize’den Hopa’ya dönerken Arhavi girişinde bozulan araçlarını güvenlik şeridine çeken Mehmet Ziya Topaloğlu’nun kullandığı araca arkadan gelen başka bir aracın çarpması ile aracın arka koltuğunda bulunan Özkan Yakut ile sürücü Mehmet Ziya Topaloğlu ağır yaranmıştı.

Arhavi Devlet Hastanesi’ne ilk müdahaleleri yapılan yaralılar Rize’ye sevkedilmişti. Özkan Yakut burada tedavi altında iken hayatını kaybetmesi ilçe de büyük üzüntü yarattı. Hopa spor taraftar grubu Şehrin Azizleri ile birlikte Hopa sporun başarısı için hep önlerde olan Özkan Yakut’un ölümü taraftar grubu ve spor camiasında da büyük üzüntü yarattı.

Trabzon Adli Tıp kurumunda yapılan otopsi sonrası Hopa’ya getirilen Özkan Yakut’un Sugören’de bulunan evine de sevenleri adeta akın etti. Özkan Yakut’un Hopa Merkez camiinde kılınan Cenaze törenine binlerce kişi aileye taziye diledi.

Özkan Yakut’un cenazesi kılınan cenaze namazı sonrası Sugören’de aile mezarlığında toprağa verildi.

Share
1001 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?