logo

Hopa’da Gaziler Derneği’nden İftar Yemeği

Gaziler Derneği Hopa Şube Sorumlusu Şükrü Akbıyık tarafından düzenlenen iftar yemeği Kaymakam Ferit Görükmez‘ in katılımıyla gerçekleştirildi.

Gaziler Derneği Hopa Şube sorumlusu Şükrü Akbıyık tarafından düzenlenen iftar yemeği Kaymakam Ferit Görükmez‘ in katılımıyla Gazi Lokantası’nda verildi.

Gaziler Derneği tarafından verilen iftar yemeğine Kaymakam Ferit Görükmez’in yanı sıra Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır, AK Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, CHP İlçe Başkanı Adnan İskender, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Başkanları. Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Şehit ve Gazi aileleri iftar ve yaklaşık 5 00 davetli şehit ailesi ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.

Gaziler Derneği Hopa Şube Sorumlusu Şükrü Akbıyık’ın açılış konuşmaları ve iftar yemeğinin yenilmesinin ardından Müftü Aydın’ın yaptığı iftar duası ile devam etti.

Kaymakam Görükmez, “Ramazan ayının manevi atmosferinde bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etmelerinin ardından konuklarla bir süre sohbet edip, her biriyle yakından ilgilendi. Vatana yaptıkları hizmetin borcunu asla ödeyemeyeceğimiz başımızın tacı şehitlerimizin değerli yakınları, çok kıymetli kahraman gazilerimiz ve onların yakınları, öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Share
539 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?