logo

Hopa’da Çocukların 23 Nisan Şenliği Alkışlandı

Hopa Hüsnü Ciner İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan Çocuk şenliğinde renkli görüntüler sergilendi.

Hopa’da hava muhalefeti nedeni ile yapılamayan 23 Nisan Çocuk şenliği Hüsnü Ciner İlkokulu bahçesinde yapıldı. Öğrenci velilerinin yoğun ilgi gösterdiği şenliğe Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Döne, Şube Müdürü Sezai Aydın, Hem Müdürü Harun Yüce, Artvin Milli Eğitim Şube Müdürü Aytekin Gürbulak, Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Akparti Artvin Milletvekili adayı Vedat Kibar ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Okul Müdürü Hasan Çepni şenlik öncesi yaptığı konuşmada tüm katılımcılara “Hoş geldiniz”  diyerek “Biz bu şenliklere çok önceden hazırlanmıştık ancak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının kutlandığı günlerde havanın yağmurlu olması nedeniyle şenliği Sayın Müdürümüzün bilgisi dâhilinde ertelemek zorunda kaldık.

Çocuklarımız bugünü heyecanla beklediler. Ümit ediyorum ki gösterileri beğeneceksiniz. Öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Özverili bir çalışma ile çocuklarımızı bugünlere hazırladılar. Çocuklarımıza da sabırları için teşekkür ediyorum. Onlar gerçekten alkışı hak ediyorlar” dedi.

Hopa Hüsnü Ciner İlkokulu Öğretmenleri de gösteri yapacak öğrencileri peş peşe alana çıkartarak oyunlarını sergilediler. Davetliler, Öğrenci velileri ve Öğretmenler de çocukların sergilediği oyunları ve başarılarını bol bol alkışladılar.

Gösteriler sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Döne’de okul Müdürü Hasan Çepni ve okul yönetimi ile öğretmen ve öğrencileri başarıları için tebrik etti.

Share
1920 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?