logo

Hopa’da “Artvin Tanıtım Günleri ” Toplantısı Yapıldı

Artvin Valiliğince, 09-12 Nisan tarihlerinde  Ankara’ da, 15 – 19 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Feshane’ de düzenlenecek olan “ Artvin Tanıtım Günleri” için Hopa’da hazırlık toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık Makamında yapılan toplantıya, Hopa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar İskender, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek Yazı İşleri Müdürü Cengiz Yağcı, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Harun Yüce, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek katıldı.

Artvin tanıtım günleri ile ilgili yapılan toplantıda, Artvin’in daha iyi tanıtılması için yapılması gereken konular görüşüldü.

Artvin tanıtımına önem verdiklerini ifade eden Kaymakam Özkan, toplantıda yaptığı konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “09-12 Nisan tarihlerinde  Ankara’ da, 15 – 19 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Feshane’ de düzenlenecek olan “ Artvin Tanıtım Günleri’nde güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacağımıza inanıyorum. Herkesin elinden gelen çabayı göstermesi ve katkı sağlaması, organizasyonun başarısı açısından çok önemlidir. Katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. İlimizin  tarihini, kültürünü, mutfağını, bütün değerlerini Ankara’da ve İstanbul’ da tanıtacağız. İlimizi anlatan her türlü materyali, açacağımız sergi ve stantlarla insanların beğenisine sunacağız. Artvin İlimizin turizm potansiyelini artırmak, ilimizin ekonomisine katkıda bulunmak ve ilimizin tanıtımını sağlamak amacıyla; ilimizin ilçeleri ile birlikte sahip olduğu tüm yöresel değerlerin sergilenebilmesi için bu etkinliklere büyük önem veriyor ve İlçemiz adına bize düşen görevi yerine getireceğiz” dedi.

Share
412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?