logo

24 Haziran 2015

Hopa Peronti Otel, İftar Yemeği Geleneğini Sürdürdü

Artvin’in Hopa ilçesinde 15 yıldır faaliyet gösteren Peronti Otel, iftar yemeği geleneğini bu yıl da sürdürdü.

Geleneksel iftar yemeğine, Artvin Vali Yardımcısı ve Sarp Mülki İdare Amiri Mehmet Ali Öztürk, Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özbayraktar, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Ülkü,  İlçe Müftüsü Selami Aydın, Turizm İl Müdürü Hüseyin Ateş, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, HopaPort Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, AK Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, CHP İlçe Başkanı Adnan İskender ve Y.K. Üyeleri, 7 Haziran seçimleri öncesi MHP Milletvekili adayı da olan Av. Muhammet Altunal, Hopa İİBF Öğretim üyeleri, banka Müdürleri ve çalışanları, STÖ Başkan ve yöneticileri, Muhtarlar, İşadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

Hopa ilçesinde Turistik Oteller içinde önemli bir ağırlığı olan Peronti Otel kuruluşundan bugüne kadar geleneksel olarak sürdürdüğü iftar yemeğini bu yıl 15. kez verdi. Otel Peronti sahiplerinden Nail Çiçek, Yüksel Özgen ile Otel Müdürü Lütfü Balmumcu iftar yemeğine katılan tüm konukları ve davetlileri kapıda karşılayarak “Hoş geldiniz” dedi. Otelin restoranında verilen iftar yemeğinde akşam ezanı okunmasıyla davetliler iftarlarını açtılar. Hep birlikte açılan iftar yemeği ardından İlçe Müftüsü Süleyman Aydın tarafından dua okundu.

İftar yemeğine ilginin oldukça fazla olduğu gözlendi.

Otel Müdürü Lütfü Balmumcu, yaptığı açıklamada, “Bu yıl 15’ncisini verdiğimiz iftar yemeğimizde Peronti Otel olarak geleneğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Her iftar yemeğimiz bir önceki yıldan daha fazla ilgi görmesi Peronti ailesi olarak bizleri sevindiriyor. Bu yıl İlçemizdeki tüm kesimlerden ve bürokrasiden, eğitim ve iş dünyasından, meslektaşlarımızdan yoğun bir katılım olmasına sevindik. İftar yemeğimize katılarak bizleri sevindiren Sayın Vali yardımcımıza, Sayın Kaymakamımıza, Kemalpaşa Belediye Başkanımıza, Hopa Belediye Başkan yardımcımıza, İlçe emniyet müdürümüze, İlçe müftümüze ve tüm katılanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Share
2374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?