logo

Hopa İntiharla Sarsıldı

Hopa’nın tanınmış simalarından biri olan ve Kemalpaşa’da esnaflık yapan Musa Akbıyık (42) girdiği bunalımdan çıkamayarak intihar etti.

Kemalpaşa’daki işyerini akşam saatlerinde kapatarak aracı ile Hopa’ya dönerken Kopmuş mevkiinde aracını yol kenarına çeken Musa Akbıyık yanında bulundurduğu silahını şakağına dayayarak başına bir el ateş ederek intihar etti.

Musa Akbıyık olay yerinde hayatını kaybederken, Cumhuriyet savcısının gelmesi ve olay yeri incelemesi yapması ardından ceset Hopa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Cumhuriyet savcısının burada yaptığı otopsi ardından Musa Akbıyık’ın cesedi kesin ölüm nedeninin saptanabilmesi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Musa Akbıyık’ın cenazesi 9 Mayıs Cumartesi günü Hopa’da toprağa verilecek.

Musa Akbıyık Hopa İş dünyasının tanıdığı isimlerden Erol Akbıyık’ın kardeşi idi. Musa Akbıyık ticaret yaşantısına Kemalpaşa’da açtığı işyerinde devam ediyordu. Çevresinde sevilen bir isim olan Musa Akbıyık’ın intihar etmesi için bir neden görmediklerini, çevresinde bulunan arkadaşları ile de her zaman sıcak dostluklar kurduğunu söyleyen arkadaşları “bir anlık girdiği bunalım sonucu intihar ettiğini” söylediler.

Etiketler: » »
Share
3185 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?