logo

Hopa İlçe Stadına Baz İstasyonu Konulmasına Tepkiler Devam Ediyor

Hopa ilçe stadyumuna baz istasyonu konulmasına tepki gösteren taraftarlar ve mahalle halkı baz istasyonlarının kaldırılması için imza kampanyası başlattı.

 

İmza kampanyasında toplanan imzalar Hopa Kaymakamı Canpolat’a Murat Özçep tarafından teslim edildi.

Hopa Şehir Stadındaki saha içi aydınlatma direklerine kurulan baz istasyonları için stadyum yakınında bulunan mahalle sakinleri imza toplayarak baz istasyonlarının kaldırılmasını talep etti.

“Sundura mahallesi Taşköprü caddesi stadyum içinde bulunan saha içi aydınlatma direğine monte edilen baz istasyonlarının mahalle sakinleri olarak sağlık açısından tehdit ve tehlike arz ettiğinden dolayı kaldırılması” talep edilen dilekçe Cumhuriyet Halk Partisi Hopa Artvin İl Genel Meclisi üyesi Murat Özçep tarafından Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a teslim etti.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat; dilekçeyi ilgili kurumlara ileteceğini ve konunun takipçisi olacağını belirtti.

CHP Artvin İl Genel Meclisi üyesi ve CHP Hopa Belediye Başkan Aday Adayı Murat Özçep yaptığı açıklamada: “Stad çevresinde bulunan mahalle halkının ve stadda antrenman yapan genç kardeşlerimizin sağlığı açısından tehdit arz eden bir olaydı. Mahalle halkının taleplerini sayın kaymakamımıza ilettim. Bizler de konunun takipçisi olacağız.” dedi.

Share
370 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?