logo

reklam

Hopa Devlet Hastanesi’nde Hastalara Anlamlı Jest

Hopa Devlet Hastanesi’nde Yatan Hastalara Doğum Günü Kutlaması Yapıldı

Hopa Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Servisi’nde yatan 2 hastaya servis sorumlusu Filiz Emiralioğlu ve diğer servis çalışanlarından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Birimin açılmasının üzerinden 2 ay geçmiş olup gerek verilen hizmet, ilgi, bakım, iletişim yönünden hep takdir toplayan Palyatif Bakım birimi bu sefer bir ilke imza atarak 83 yaşına giren ve 5 gündür birimde yatan hasta Milkiye Numanoğlu’na ve 85 yaşına giren Cevriye Başlılara doğum günü sürprizi yaptı.

Hastane yönetiminin, servis sorumlu doktoru Burcu M. Şirin, servis çalışan hemşirelerinin ve hasta yakınlarının katıldığı kutlama da pastayı hasta yakınları birlikte kesti. Serviste yatan hastalar bu anlamlı jestten çok mutlu olduklarını ve servisteki birlik beraberliğin diyaloğun çok iyi olduğunu belirttiler. Bu birimde kendilerini yatan hasta olarak değil de sanki misafirliğe gidilmiş şekilde hissettiklerini belirttiler ve çok teşekkür ettiler.

Hastane Başhekimi Ferit Alaybeyoğlu, hastaların doğum gününü kutlayarak, organize eden servis sorumlusu ve çalışanlara bu güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür etti. Alaybeyoğlu “Hastalarımıza onları memnun etmek için hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için elimizden geleni en ince ayrıntısına kadar atlamamaya çalışıyoruz” dedi.

Pasta kesimi ve tebriklerin ardından kutlama sona erdi.

Share
494 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?