logo

Hopa CHP İlçe Yönetimi Engellilere Desteğe Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe yönetimi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Hopa Bedensel Engelliler Derneği’nin ihtiyacı olan 2 akülü sandalyeyi dernek yöneticilerine teslim etti.

 

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamda Hopa Bedensel Engelliler Derneği ile ilişkilerini sürekli canlı tutan İlçe yönetimi daha önce bağışladığı Engelli arabaları ile ihtiyaçlı Engelli vatandaşların yüzünü güldürmüştü. Hopa CHP İlçe Yönetimi, ilçe binasında düzenlenen teslim törenine Hopa Bedensel Engelliler Derneği yöneticileri de katıldı. İlçe Başkanı Adnan İskender burada yaptığı açıklamada, sanatsal-kültürel ve sosyal çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini, bu kapsamda görevlendirilen yönetim kurulu üyelerinin çalışmaları sonrası akülü araçların temin edildiğini ve şu an itibariyle 2 akülü aracı Engelliler Derneği yöneticilerine teslim ettiklerini söyledi.

Hopa CHP İlçe Başkanı Adnan İskender çalışmaları organize eden Yönetim Kurulu arkadaşlarına ve kampanyaya destek veren hayırsever vatandaşlara teşekkür ederek, “Bizler Hopa CHP İlçe Yönetimi olarak hayatın her alanındaki sorunlara karşı duyarlılığımız devam edecektir. Sosyal dayanışmanın en güzel örneğini bir kez daha bu kampanya süresince gördük. İlçemizde faaliyetlerine devam eden Engelliler Derneği ile ilişkilerimiz devam edecektir” açıklaması yaptı.

Share
479 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?