logo

Hopa Bedensel Engelliler Derneğinden İftar Yemeği

Hopa Bedensel Engelliler Derneği Green Garden’de iftar yemeği verdi.

Hopa’da iftar yemekleri verilmeye devam ediyor. Bu defa da Bedensel Engelliler Derneği Belediye parkında bulunan Green Garden Lokantasında iftar yemeği verdi. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Başkan yardımcısı Ahmet İskender, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Gençlik Hizmetleri ve spor İlçe Müdürü İlhan Şenlik, İlçe Müftüsü Selami Aydın, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa Esnaf ve sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali, CHP İlçe Başkanı Adnan İskender ve Y.K. üyeleri, MHP İlçe Başkanı Celal Çelik, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldılar.

Hopa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Aydoğan Can, Genel sekreter Metin Ustabaş, eski başkan Evren Yazıcı ve Y.K. üyeleri iftar yemeğine katılanlarla tek tek ilgilenerek “Hoş geldiniz” dedi.

Dernek Başkanı Aydoğan Can “ilçe protokolü, kurum müdürleri ve siyasi parti temsilcilerimizle dernek üyelerimizi bir araya getirerek derneğimiz imkânları ile iftar yemeği verdik. İftar yemeğimize katılarak bizleri onurlandıran Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanlarımıza ile tüm katılımcılara dernek yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Etiketler: » »
Share
765 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?