logo

Hopa AK Parti Kadın Kolları Kongresini Yaptı

AK Parti Hopa Kadın Kolları Kongresi yapıldı ve Seyhan Altunsoy ikinci kez kadın kolları ilçe başkanı seçildi.

 

AK Parti Hopa Kadın Kolları Kongresini tamamladı. Seyhan Altunsoy ikinci kez kadın kolları ilçe başkanı seçildi.

İlçe teşkilat binasında yapılan kongreye İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Belediye Başkan vekili İsmail Uzun, İl genel meclis üyesi Hüsnü Çakır, İl kadın kolları başkanı Reyhan Güneri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları delegeleri ve partililer katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı İlyas Güven; ”Kadınlarımız ve gençlerimizin sahip çıkmadığı bir hareketin geleceğinin olmadığına inanıyorum. Partimizin bugüne kadar elde ettiği başarılarda kadınlarımızın ve gençlerimizin çok önemli bir yeri vardır. Önümüzdeki dönemde sizlerden daha fazla çaba ve gayret bekliyor olacağız. Kucaklayıcı olmamız gerekiyor. Düşmanı azaltmaya dostu arttırmaya gayret edeceğiz. Rabbim bizi kendine, İslam’a ve insanlığa hizmet etmekten alıkoymasın İnşallah.

Son 15 yılda olduğu gibi 2019’da da tüm senaryoları, siyaset ve medya mühendisliklerini boşa çıkaracağız. Bunun için her zamankinden daha uyanık olmamız, daha çok çalışmamız gerekiyor. Rabbim bu yolda bizlerin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Önceki dönem kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeliği görevi yapanlara teşekkür ve çalışmalarından dolayı takdir eden Güven, Ak partide gerek mecliste, gerek kabine ’de, gerek merkez karar ve yönetim kurulunda ve belediye başkanlığı yapan bayanların sayılarını verdi istatistikler paylaştı. Üzerinde çalışma yapılan Bütün Şehir Yasası ve Belediye teşkilat ilişkileri üzerinde de duran Ak parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, seçilecek  olan kadın kolları İlçe başkanı Seyhan Altunsoy’a ve yönetimine başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı.

AK Parti  Artvin İl kadın kolları Başkanı Reyhan Güneri ve İlçe kadın kolları Başkanı Seyhan Altunsoy ’un konuşmalarının ve slayt gösterilerinin ardından yapılan seçim sonrası Seyhan Altunsoy ikinci kez kadın kolları başkanı seçildi.

Share
613 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?