logo

‘Hizmetleriyle Ölümsüzleşen Kişi İsmet Acar’

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvinli önemli iş adamlarından İsmet Acar’ı  “O Hizmetleriyle Ölümsüzleşen Biri” olarak tanımladı.

Artvinli önemli iş adamlarından İsmet Acar’ın biyografisini anlatan belgesel çekimi için Artvin’deki belediye başkanları, milletvekilleri, siyaset adamları ve bürokratlarla görüşülerek hazırlanan program da Başkan Kocatepe’ye yer verildi.

Artvin Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen röportajda Başkan Kocatepe, iş adamı İsmet Acar’ın Artvin’e olan hizmetleri ve katkıları hakkında görüşlerini bildirdi. Birçok sektörde ülke ekonomisine önemli katkılar sağladığını ifade eden Kocatepe, “İsmet Acar ülke genelinde yaptığı çalışmalara takdire şayandır. Değerli abimiz onca yoğunluğuna rağmen hiçbir zaman Artvin’i unutmadan bütün imkânlarıyla her türlü desteği şehrimize yapmaya özen gösteriyor. Yaptığı hizmetler karşısında kendisine minnettarız. İsmet Acar, Artvin halkının da gurur duyduğu, Artvin’e ve Artvinliye yapmış olduğu hizmetlerle ölümsüz eserler bırakmıştır ”diye konuştu.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

 

Etiketler: » » »
Share
464 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?