logo

Hemşireler Haftasında Sağlık Çalışanları Bir Araya Geldi

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Artvin Devlet Hastanesi’ nde servisler gezilerek hemşireler haftası kutlandı.

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 12 – 18 Mayıs Hemşireler Haftası olması münasebetiyle sağlık çalışanları bir araya geldiler.

12 – 18 Mayıs Hemşireler Haftasında Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Doktor Kerim Yeşildağ ve beraberindekiler hemşirelerle bir araya gelerek bu anlamlı günü birlikte geçirmenin heyecanını yaşadılar. Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. Serkan Özcan, Artvin Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Op.Dr. İrfan Akalın ve Artvin Devlet Hastanesi idari yönetiminin katılımlarıyla Artvin Devlet Hastanesi servisleri ziyaret edilerek hemşirelerimize tek tek çiçek verilerek sorunları dinlendi ve hemşireler haftası kutlandı.

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ yaptığı açıklamada; “Her türlü olumsuzlukta, maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde, insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sonsuz sabır ve itina ile Hastanelerimizde ve Ülkemizde görev yapan tüm hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Etkinliğe katılan sağlık çalışanları bir arada hoş sohbet etme fırsatı buldular. Etkinlik çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etiketler: » »
Share
1175 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?