logo

Hekimoğlu, “İlimize Ve Ülkemize Hayırlı Uğurlu Olsun”

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Cankurtaran Tüneli’nin trafiğe açılış törenine katılarak “İlimize Ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Cankurtaran Tüneli açılışında Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yapmış olduğu açıklamada; “Artvin Tarihinde bir ilk yaşanıyor. Adeta Tarihe Tanıklık Ediyoruz. Yıllarca çile çekmiş insanımızın rahata huzura ve konfora ulaştığı bir günü yaşıyoruz. Yapılan bu büyük proje ile zamandan, mekandan, tasarruftan, işgücünden kısacası her alanda büyük kolaylık ve stratejik önem kazanmış bir Artvin’i görüyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Bu projeyi ilimize kazandıran tüm Devlet büyüklerimize, siyasi büyüklerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Toplam uzunluğu 11 kilometreyi bulan Artvin Cankurtaran tünelinden vatandaşların artık rahatlıkla Hopa-Borçka Cankurtaran geçidini çift tüp gidiş geliş tünel yoluyla geçebilecek. Tünel her iki yönlü trafiğe işlerlik kazandırılmış durumda. Daha düne kadar Cankurtaran tüneli için “Burada tünel münel yok, yalan söylüyorlar tünel münel yok” diyenlere ithaf olunur. İlimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Share
516 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?