logo

Hastadan Doktoruna Anlamlı Jest

Hopa Devlet Hastanesi’nde muayene olan hastadan doktora teşekkür.

 

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) ne internet üzerinden başvuran hasta,  Hopa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Polikliniği’nde muayene olduğunu ve titiz, ciddi, ilgili ve bilgilendirici çalışmalarından dolayı Hopa Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Burcu Makbule Şirin’e teşekkür etti.

Hopa Devlet Hastanesi Başhekim Uzm. Dr. Ferit Alaybeyoğlu; BİMER’E yapılan başvuruya duyarsız kalmayarak Uz. Dr. Burcu Makbule Şirin’e “Teşekkür Belgesi” verdi ve şu açıklamayı yaptı:

“Hastanelerimize müracaat eden vatandaşlarımız, BİMER’i genelde Sağlık tesislerimizde, görmüş oldukları aksaklıkları bildirmek amacıyla kullanırlar. Bazı hasta – hasta yakınlarının, memnuniyetlerini dile getirmeleri ve bizim tarafımızdan da çalışan personellerimize geri bildirim yapmamız çalışanlarımızı mutlu etmekte ve çalışma azimlerini artırmakta olduğu gibi diğer çalışan personellerimize de örnek teşkil etmektedir” dedi.

Başhekim Alaybeyoğlu; “Vatandaşlar tarafından BİMER ve SABİM iletişim merkezlerine yapılan şikâyet başvurularının, yerine memnuniyetlerini belirten taleplerini görmek bizi mutlu etmektedir” dedi.

Share
1230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?