logo

Hanımlar Lokalinde Şehitler İçin Kuran-ı Kerim Okutuldu

Artvin Belediyesi Hanımlar Lokalinde, bugüne kadar ve son terör olaylarında hayatını kaybeden şehitler için Kuran-ı Kerim okutuldu.

Öğlen saatlerinde başlayan program da Müftülük görevlileri tarafından okunan Kura’n-ı Kerim, ilahiler ve sohbetin ardından dualar edildi. Sadece bayanlara özel olan programa Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin eşi hanımefendi Hacer Kocatepe, AK Parti Artvin Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, Artvin Orman Bölge Müdürünün eşi Fatma Ecevit, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan’ın eşi Emine Yazan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program ile ilgili olarak bir konuşma yapan Hacer Kocatepe, Artvin’de yeni hizmete giren Hanımlar Lokalinde bayanlar için birçok farklı programlar organize edildiğini bunların yanında manevi programlarda düzenlendiğini son zamanlarda artan terör olayları da şehit olan asker ve polislerimiz için Kuran-ı Kerim okuttuklarını belirterek “İnşallah okuttuğumuz Kur’an-ı Kerim ve dualar Allah katında kabul olur. İnşallah bu son olur. Bir daha bu acıları yaşamayız. Allah bu acıları da bizlere yaşatmasın ” dedi.

 

Etiketler: » » »
Share
885 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?