logo

Hakem Camiası İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

TFFHGD Artvin Şube Başkanlığı ramazan dolayısıyla Artvin Belediyesi Sosyal Tesisi Artvin Sofrasın ’da iftar programı düzenledi.

Programa Hakem ve Gözlemcilerin yanı sıra ASKF Başkanı Sadettin Dağ, TFF İl Temsilciliğini Temsilen Erol Aslan ve Avukat Özay Özaslan, İHK Başkanı Halit Uçar katıldı.

İftarlarını birlikte açan hakem camiası, yemeğin ardından tayinleri çıkan ve ilimizden ayrılan hakem ve gözlemcilere yönetim kurulu birer plaket verdi. TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül, “Kutsal ay olan ramazan dolayısıyla hem bir araya geldik. Hem de görevleri nedeniyle ilimizde bulunan ve tayini çıkan hakem ve gözlemci arkadaşlarımızla vedalaşmak için toplandık” dedi. Kısaca 2014-15 sezonunu değerlendirme yapan Faruk Yazgül daha sonrasında yönetim kurulu adına giden hakemlere birer plaket verdi. Yazgül; İnşallah gittiğiniz illerde başarılı olursunuz, iyi niyet temennilerinde bulundu. İlimizden ayrılan hakemlere, TFFHGD Artvin Şube Başkanı Faruk Bülent Yazgül, ASKF Başkanı Sadettin Dağ, , TFF İl Temsilciliğini Temsilen Erol Aslan, İHK Başkanı Halit Uçar plaketlerini takdim ettiler. Bu sırada duygusal anlar yaşandı.

Daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çekinen hakem ve gözlemciler uzun bir süre tesislerde sohbet ettiler.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
1256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?