logo

Gülten Acar Sonsuzluğa Uğurlandı

Meydancık Belediyesi’nin Kapatılmadan önceki son belediye başkanı ve CHP Şavşat İlçe Başkanı Nihat Acar’ın eşi Gülten Acar, sonsuzluğa uğurlandı.

 

Siyaset dünyasından, iş dünyasından, STK ve Dernek temsilcilerini buluşturan cenazeye Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın, CHP Artvin Eski Milletvekili Av. Yüksel Çorbacıoğlu, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz, Arhavi İlçe Başkanı Engin Erkan, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Ticaret Odası Başkanı Seçkin Kurt, Murgul Eski belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, Şavşat Eski belediye Başkanı Naci Köroğlu ile Şavşat ve diğer ilçelerden gelen dost ve akrabaları katıldı.

11 Nisan 2018 Çarşamba günü hayata veda eden Gülten Acar’ın cenazesi Meydancık Merkez Camii’nde öğlene müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında dualar eşliğinde sonsuzluğa uğurlandı.

CHP İlçe Başkanı Nihat Acar ve 2 oğlu taziyeleri kabul ederek, herkese teşekkür etti. Başkan Acar, ”Acımızı paylaşmak için uzaklardan gelemeyip telefonla arayan, mesaj gönderen, bizzat cenazemize katılan ve acılarımızı paylaşan çok değerli dost, arkadaş ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum. Böyle bir günde bizi yalnız bırakmayan Şavşat Kaymakamı Sayın Emre Yalçın’a, Belediye başkanlarımıza, İl Başkanımıza, İlçe başkanlarımıza, köylülerimize, Artvin’in diğer ilçelerinden gelen dostlarımıza teşekkür ediyorum. Ölüm çok soğuktur ama her zaman başımızda durur. Allah Rahmet Eylesin, ruhu şad, mekanı cennet olsun. Herkesten Allah Razı olsun” açıklamasında bulundu.

Share
1496 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?