logo

Gökdemir; “Çarşı Mahallesi Muhtarlığına Adayım”

Artvin Belediyesi çalışanlarından İsmet Gökdemir, Çarşı Mahallesi muhtarlığı için aday olduğunu açıkladı.

Çarşı Mahallesi’nde doğup, Çarşı Mahallesi’nde büyüyen ve buradan başka bir yerde yaşamamış olan İsmet Gökdemir, mahallesine muhtar olarak hizmet etmek istediğini söyledi. Artvin Belediyesi’nde çalıştığı için Mahalleyi çok iyi bildiğini anlattı.

Adaylığımı Hepimiz İçin Anlamlı Bir Günde Açıklamayı Uygun Gördüm

Muhtarlığa adaylık açıklamasını 30 Ağustos’ta yapmayı anlamlı bulduğu için bugünü seçtiğini anlatan İsmet Gökdemir; ”Bugün 30 Ağustos. Öncelikle zafer Bayramımızın 96. Yılını kutluyorum. Başta Zaferin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu vatan için canlarını vermiş, kahramanlarımızı saygı minnet ve rahmetle anıyorum. Eğer onlar olmasaydı, bu vatan için canlarını, kanlarını vermeseydi bugün bu açıklamayı yapamazdık.

Herkes İddialı Olarak Ortaya Çıkar, Kararı İse Halk Verir!

Değerli Çarşı Mahallesi sakinleri… Ben Çarşı Mahallesi’nde doğmuş, bugüne kadar bu mahalle dışında yaşamamış, çocukluğum, gençliğim bu mahallede geçti. 54 yıldır buradayım.Be bu mahalle sayesinde bugünlere geldim. Benim vefa borcum var.Bu nedenle Çarşı Mahallesi’ne hizmet etmek için muhtarlık adaylığımı açıklıyorum. En çok muhtar adayının çıktığı Mahalle şu ana kadar Çarşı Mahallesi olmuştur. Bunun anlamı, bu mahalle gerçekten çok sevilen değer verilen mahalle olduğudur. Herkes aday olurken en iyisini yapma iddiasıyla ortaya çıkar. Son kararı ise mahalle halkı verir. Biz ne söylersek söyleyelim, son söz her zaman halkın, yani sandığındır.

İçinde Valiliğin, Belediyenin Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının Bulunduğu Mahalleye Muhtar Adayı Olmak Hem Gurur Verici Hem De Sorumluluktur

Artvin Merkez Çarşı Mahallesi çok önemli bir mahalledir. İçinde Valiliğin, Belediye Başkanlığının, Kamu kurumlarının, esnafın, Hastanenin ve 3 caddenin de içinde bulunduğu Artvin’in en büyük Mahallesi’nden söz ediyoruz. Yani aslında Artvin’in kalbi diyebiliriz. Ben Artvin’in kalbine, hizmet etmeye talibim. Doğduğum, büyüdüğüm, burada çalıştığım, yaşadığım mahalleme Muhtar olarak hizmet etmek için adayım.
İş ve meslek yaşamımın önemli bir kısmını kaplayan “Belediyecilik” görevimi 20 yıla yakın zamandır sürdürmekteyim. Artvin’in bütün mahallelerinde başta altyapı hizmetleri olmak üzere Artvin Halkı’nın karşılaşmış olduğu bütün zorluklarda, belediye çalışanı olarak ekip çalışması içerisinde sorumluluk üstlendim. Ekip arkadaşlarımla birlikte Artvin Belediyesi’nin imkânları ile sorunları çözmeye çalıştım. Gün geldi sorunların çözülmez olduğu zamanlarda mahalle halkını dinledim. Onlarla birlikte çözüm yolları aradık. Bu denli halkın sorunları ile iç içe olan bir bölümde belediye Fen İşleri biriminde halen ekip sorumlusu olarak işimi en iyi şekilde yapmaya gayret etmekteyim.

Adaylık Kararını Alırken Eş, Dost, Akraba Ve Arkadaşlarımıza Danıştım

Bu kararı alırken, eş, dost, akrabalarımızla, arkadaşlarımızla istişarelerde bulunduk. Ortaya çıkan sonuç Çarşı Mahallesi’ne Muhtar adayı olmak oldu. Dediğim gibi Çarşı Mahallesi içinde çok önemli kamu kurum ve kuruluşlarının olduğu, En çok esnafın bulunduğu mahalledir. Böyle bir mahallede diğer mahalle muhtarlıklarından daha zordur.

Diğer Aday Arkadaşlarıma Da Başarılar Diliyorum

Bugün 30 Ağustos 2018. Bugün itibarıyla Çarşı Mahallesi muhtarlık adaylığımı açıklıyorum. Diğer aday arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Her bir aday arkadaşımız, mutlaka çok değerlidir. Her aday yaşadığı mahallesine hizmet etmek için yola çıkmıştır. Neden aday olduğumuzu biz kamuoyuna açıklarız. Son sözü Çarşı Mahallesi sakinleri söyler. Şimdiden kim seçilirse seçilsin, başarılar diliyorum. Muhtarlar Tıpkı belediye başkanları gibi, milletvekilleri gibi halkın oylarıyla seçilmiş, ülkemizde Cumhuriyetten önce seçimle göreve gelen ilk kamu görevlileridir. Bundan sonrada adaylar çıkacaktır. Birçok aday arkadaşlarımızla heyecanlı bir seçim süreci yaşayacağız. Kim kazanırsa kazansın, hayırlı uğurlu olsun diyor, Çarşı Mahallesi nezdinde tüm Artvin halkına saygılar sunuyorum.” Dedi.

İsmet Gökdemir Kimdir?

İsmet Gökdemir, 1964 yılında Artvin Merkez Çarşı Mahallesi’nde doğdu. İlk, Orta Lise tahsilini Artvin’de yaptı. 20 yıldır Artvin Belediyesi Fen İşleri biriminde İnşaat sorumlusu olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Share
427 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?