logo

Gıyabi Cenaze Namazı Kıldılar

AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları tarafından, uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Diyarbakır eski İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Koca ve şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı.

 

AK Parti İl Teşkilatı ve Gençlik Kolları tarafından Artvin merkez Camii’nde öğle namazı sonrası gıyabi cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Av. E.Erkan Balta, İl Başkan Yardımcıları Yüksel Kantar, Fikret Erdoğan, Belediye Meclis üyesi Zafer Yerli, Gençlik Kolları başkan vekili Tuncay Altay ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Başkan vekili Tuncay Altay, “Diyarbakır’da şehit edilen, eski gençlik kolları başkanı Yunus Koca kardeşimizin ve şanlı şehitlerimiz için gıyabi cenaze namazını icra etmek için toplandık. Ne güzel bahar gelecekti memleketime, Karadeniz Dağları’nda horon tepecek, Cudi’de halaylar çekecektik beraber. Memleketimizin her yerinde barışı, huzuru ve kardeşliği hakim kılarak, sana kıyan insanlık düşmanlarını kahretmeyi nasip etsin. Rabbim bize senin gibi ismine yakışır bir ömür yaşamayı nasip etsin kardeşim. Şanlı Türk askerimize ve tüm emniyet teşkilatımıza saldırılarda bulunan, kanlı terör örgütlerini buradan bir kez daha lanetliyor, Batı-Doğu fark etmeksizin kendilerine karşı mücadele içerisinde olduğumuzu hatırlatıyoruz. Bizler bir ölür, bin doğarız. Türkiye Cumhuriyeti’nin Ay yıldızlı bayrağına karşı yapılan tüm alçakça eylemler karşısında, tek yürek olmaktan vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Share
406 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?