logo

Genel  Sekreterlikte Görev Değişimi

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde görev değişimi. Uzm. Dr. Hasan Gündoğdu İdari ve Mali Hizmetler Başkanlığına, 1 Haziran 2017 tarihinden itibaren asaleten atandı.

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Genel Sekreterliğimize bağlı Sağlık Tesislerimizden, Artvin Devlet Hastanesi’nde  Başhekim Yardımcısı ve Radyoloji uzmanı olarak görev yapan Uzm.Dr.Hasan Gündoğdu, Genel Sekreterliğimiz İdari ve Mali Hizmetler Başkanlığı kadrosunun boşalmasıyla  vekaleten yürütmüş olduğu İdari ve Mali Hizmetler Başkanlığına, 1Haziran 2017  tarihinden itibaren asaleten atandı” ifadelerine yer verildi.

Uzm.Dr.Hasan  Gündoğdu’yu  Genel Sekreterliğin kadrosunda  görmekten mutluluk duyduğunu söyleyen Genel Sekreter Op.Dr.İrfan Akalın, Genel Sekreterlik personeline tanıttı.

Başkanımıza hayırlı olsun  diyerek yeni görevinde başarılar diledi.                        

Uzm.Dr.Hasan Gündoğdu kimdir?

1986 yılında Samsun Havza’da doğdu.İlk ve ortaöğrenimini Havza da tamamladı.

2004  yılında İstanbul  Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazandı. 2010 yılında mezun olduktan sonra mecburi hizmet ataması ile Silopi Merkez  2 Nolu Sağlık Ocağı’na atandı. 5 ay pratisyen ve sorumlu hekimlik yaptı. Mecburi hizmet görevini yaparken, Tıp Uzmanlık Sınavını (TUS) kazanarak İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz bölümünü kazandı. 6 ay burada çalıştıktan sonra tekrar TUS ile İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji  bölümünü kazanarak 2015 yılında ihtisasını tamamladı.

2015  yılında ihtisasını tamamladıktan sonra  Radyoloji   uzmanı olarak Artvin Devlet Hastanesi’ne atandı.3 ay Artvin Devlet Hastanesi’nde Radyoloji  Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 30 Mayıs 2016  ve 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında Artvin Devlet Hastanesi’nde  Başhekim Yardımcısı  olarak görev yaptı.

1Haziran 2017  itibariyle  Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığı görevine atandı.

Share
1400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?