logo

Genel Sekreterliğe Ziyaret

Artvin’e atanan ve yeni göreve başlayan Artvin Adli Tip Şube Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Altinok, kamu kurumlarını ziyaret çerçevesinde Artvin Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ne ziyarette bulundu.

 

Artvin KHB ilimize atanan ve yeni göreve başlayan Artvin Adli Tip Şube Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Altinok, kamu kurumlarını ziyaret çerçevesinde Genel Sekreterliğe ziyarette bulundu. Ziyarete Artvin Denetimli Serbestlik Müdürü Ömer Tasçı da eşlik etti. Kuruluş aşamasında olan Artvin Adli Tip Şubesi için gerekli olan iletişimin ve işbirliğinin sağlanması için görüşmelerde bulundu.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ; “İlimizin büyük bir ihtiyacı olan adli tip şubesi, müdürümüzün atanması ile inşallah yakın bir zamanda eksiksiz bir şekilde kurulmuş olacak. Biz genel sekreterlik ve bünyesindeki tüm kamu hastaneleri olarak her türlü yardımı yapacağımızı kendilerine belirttik. Yakın zamanda Artvin Devlet Hastanesi bünyesinde yeni otopsi ve adli tip muayene odasını projelendirdik ve ihale surecini başlattık. İnşallah kısa bir sürede yeni morg, adli tip odası ve tam teşekküllü bir otopsi odasına kavuşmuş olacağız. Ben Sayın Müdürümüze hayırlı olsun diyor yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Share
695 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?