logo

reklam

Genç Annenin Acı Ölümü

Genç anne karnında 5 aylık bebeği ile hayata gözlerini yumdu

Artvin’de genç kadın kalbine emboli atması sonucunda vefat etti. Artvin’in tanınmış ailelerinden Özçevik ve Kılınç aileleri büyük bir acı yaşadılar.

 

Artvin Merkez’de MHP İl Başkanı Serdar Kılınç’ın Amcası’nın oğlu Uğur Kılınç’ın eşi, İsmail Özçevik’in kızı olan 26 yaşındaki bir çocuk annesi olan Derya Kılınç, kalbine emboli atması sonucu kaldırıldığı Artvin Devlet Hastanesi’nde vefat etti. 21 Ekim 2015 Çarşamba günü yatırıldığı hastanede yaşama tutunamayarak karnındaki bebeğiyle birlikte vefat eden Derya Kılınç, Artvin’i yasa boğdu. Edinilen bilgiye göre; Rahatsızlığı nedeniyle 19 Ekim’de Artvin Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz polikliniğine müracaat ediyor.  Genç kadına nefes darlığı, öksürük, balgam çıkarma teşhisi konularak ilaç tedavisi uygulanmak istendi.  21 Ekim’de Kadın Doğum polikliniği tarafından yatış verildi. Talihsiz genç kadın Doğum Servisinde yatarken bir anda fenalaşıyor. Kalp krizi geçirdiğini anlaşılınca kardiyolog ve anestezi doktoru hemen müdahale ettiler. Tüm müdahalelere rağmen Derya Kılınç 21 Ekim 2015 saat 22.45 civarlarında hayata gözlerini yumdu. Derya Kılınç evli ve bir çocuk annesi aynı zamanda da 5 aylık hamileydi.

Tütüncüler Köyü’nde gözyaşları adeta sel olup aktı

MHP İl Başkanı Serdar Kılınç’ın amcasının oğlu Uğur Kılınç’ın eşi, İsmail Özçevik’in kızı olan Derya Kılınç henüz hayatının baharındaydı. Hayattan birçok beklentisi ve 5 aylık da hamile olan Derya Kılınç’ın cenazesi Tütüncüler Köyü’ne götürüldü. 22 Ekim 2015 Perşembe günü öğle namazı sonrasında genç kızın ailesine ait olan bahçede kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazede genç kızın yakınları güçlükle ayakta durabilirken, cenazeye iş, siyaset ve bürokrasi kesiminden çok sayıda insan katıldı. AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, MHP İL Başkanı Serdar Kılınç, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, KYK İl Müdürü Tamer Yıldırım cenazeye katılan tanıdık isimlerden sadece birkaç tanesiydi. Cenazede dualar Derya Kılınç için yapılırken, göz yaşları ise adeta sel olup aktı.

Share
3204 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?
#

Genç Annenin Acı Ölümü” için 1 yorum

  1. esmer : diyor ki:

    mekanin cennet olsunn 🙁