logo

Gazi Ortaokulu Hentbolda Türkiye Şampiyonu Olmak İstiyor

27-30 Nisan 2018 tarihlerinde Artvin Çoruh Üniversitesi Spor Salonu, Hentbol Okul sporları Grup müsabakalarına ev sahipliği yapacak.

Müsabakalara Artvin’in yanısıra Ağrı, Erzurum, Rize, Trabzon, Van, Giresun, Iğdır ve Kars ekipleri katılacak. 12 Erkek ve 9 Kız takımı olmak üzere toplam 21 takım ve 400 sporcunun katılacağı müsabakaları, sporcuların arkadaşları ve ailelerinin yanısıra çok sayıda spor severin izlemesi bekleniyor.

İlimizi temsilen Yıldız Kızlarda Artvin Gazi Orta Okulu müsabakalara katılacak. Geçtiğimiz hafta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Anadolu Yıldızları Ligi’nde adını Türkiye Finallerine yazdıran Artvin 7 Mart Spor oyuncularını bünyesinde bulunduran Gazi Orta Okulu Yıldız Kız Hentbol takımında hedef Türkiye Şampiyonasına gitmek.

Gazi Orta Okulu Yıldız Kız Hentbol takımı antrenörü Murat Ülker yaptığı açılamada; “Tüm Artvin halkını 27-30 Nisan 2018 tarihlerinde Artvin Çoruh Üniversitesi Spor Salonuna, bu spor şölenini izlemeye davet ediyoruz. Hedefimiz grup müsabakalarındaki tüm maçlarımızı kazanıp 5-8 Mayıs’ta Kastamonu’da yapılacak olan yarı finallere katılmak. Oyuncularıma bu konuda güvenim sonsuz. Hepsi geleceğin yıldızı. Bu çocuklarımızla ileride profesyonel liglerde de yer alacağımızdan eminim” dedi.

Gazi Ortaokulu’nun maç programı da belli oldu. Buna göre; 28 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 10.00’da Trabzon ekibiyle karşılaşacak Gazi Ortaokulu Yıldız Kız Hentbol takımı, 29 Nisan 2018 Pazar günü saat 15.00’te de Erzurum ekibi karşısına çıkacak.

Share
253 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?