logo

Gazeteciler Hastanedeydi

 

Artvin Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, Artvin KHB Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yaşildağ’ı ve Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. İrfan Akalın’ı ziyaret ettiler.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri Okan Sezgin, Orhan Şengün ve Sevgi Erer Boydağ, Adem Güngör Artvin Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yaşildağ’ı makamından ziyaret etti. Dokuz aydır ilimizde görev yapan Genel Genel Sekreter Kerim Yaşildağ, gerek Artvin Devlet Hastanesinin idari yapısı gerekse, fiziki koşulları için iyileştirme çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Artvin Devlet Hastanesi ve Genel sekreterlik bünyesinde ki çalışmalar hakkında bilgi almak ve nezaket ziyaretinde bulunmak maksatlı Artvin Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri Genel sekreter Yeşildağ’ı makamında ziyaret etti.  Genel Sekreter ve Dernek yöneticilerinin yanı sıra, İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. Serkan Özcan ve Halkla ilişkiler sorumlusu Halime Tuylu hazır bulundu.

Genel Sekreter Kerim Yeşildağ ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göreve geldiği günden itibaren gerçekleştirdiği çalışmaların Artvin halkı en iyi şartlarda hizmet alabilmeleri için çaba gösterdiklerini ifade etti. Ardından ziyaret karşılıklı sohbet şeklinde devam etti.

Ziyaretin ardından Artvin Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. İrfan Akalın ziyaret edildi. Artvinli hemşerimiz genç hastane yöneticisi İrfan Akalın dernek yöneticilerinin ziyaretlerinden oldukça mutlu olduğunu ifade ederek en kısa sürede iadeyi ziyarette bulunacaklarını ifade ettiler.

Gazeteci Yusuf Okur’un Babasına Hasta Yatağında Ziyaret

Artvin Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri Okan Sezgin, Orhan Şengün ve Sevgi Erer Boydağ, Adem Güngör Yaklaşık 50 gündür yakalandığı hastalık nedeniyle tedavi gören Dost Artvin Gazetesi Çalışanlarından Gazeteci Yusuf Okur’un babası Orhan Okur’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Artvin Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Orhan Okur(57) kendisini ziyaret eden gazetecilerle sohbet etti.

Sindirim sisteminde ki rahatsızlık nedeniyle yaklaşık 50 gündür Trabzon’da Ankara’da Rize’de araştırma hastanelerinde tedavi gördüğünü ve halen tedavi sürecinin devam ettiğini kaydeden Orhan Okur; “Bu zor süreçte yanımda olan değerli eşim Sevim Okur’a, çocuklarıma, iş arkadaşlarıma, eş, dost, akraba ve şifa dileklerinde bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Bu süreçte Artvin Basın Camiasının da kendisini yalnız bırakmadığı dile getiren Okur gazetecilere ziyaretleri ve acil şifa dileklerinden dolayı teşekkür etti.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri Okan Sezgin, Orhan Şengün ve Sevgi Erer Boydağ, Adem Güngör hasta olan Orhan Okur, Eşi Sevim Okur ve oğulları gazeteci Yusuf Okur’la bir süre sohbet ederek herhangi bir durumda maddi manevi olarak ellerinden gelen her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ederek hastaya acil şifalar dilediler.

Share
2041 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?