logo

Gazeteci Aydın Tatar Kaza Geçirdi

Aydın Tatar Trafik kazası geçirdi.

 

Edinilen bilgiye göre; Hopa’dan Kemalpaşa istikametine doğru özel aracıyla hareket eden  Artvinli basın mensubu Aydın Tatar, Termik santral mevkiinde dönemecin hemen önünde arızalanan Gürcü plakalı araca çarpmamak için frene bastı. Ancak havanın yağmurlu ve yolun kaygan olması nedeniyle, araç yerinde döndü. Yolda arızalanan araca arkadan çarptı. Tatar kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, diğer araçta bulunan 3 kişi  yaralandı. Kaburgaları kırılan yaralılardan biri Artvin Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Diğer iki kişi kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Kaza sonrası geçmiş olsun dileklerini ileten dostlarına, arkadaşlarına teşekkür eden Gazeteci, TRT Muhabiri Aydın Tatar; “ 8 Ekim 2015 Perşembe günü, aracımla Kemalpaşa’ya doğru hareket ettim. Termik Santrali geçtikten sonraki dönemecin hemen ilerisinde arızalanmış bir aracı birden karşımda buldum. Her hangi bir tedbir alınmamıştı. Durup durmadığı, hareket edip etmediği anlaşılmıyordu.  Frene bastım ama hava yağışlı ve yol kaygandı. Maalesef kaza geldi. Neyse ki kimsenin canı gitmedi. Giden mala olsun.  Bende kazayı yaralı olarak atlatan herkese geçmiş olsun diyorum. “dedi

Gazeteci Aydın Tatar, daha sonra yaralı olarak Artvin Devlet Hastanesi’nde yatan iki kaburgası kırılan Gürcü vatandaşı hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Hastanın genel durumunun iyi olduğu, tedavisinin devam ettiği belirtildi. Gazeteci arkadaşımız TRT Muhabiri Aydın Tatar’a ve kazada yaralanan Gürcü misafirlerimize geçmiş olsun dileklerini ifade etti.

Share
1764 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?