logo

Gaspçının Elinden Araba Farı Sayesinde Kurtuldu

Borçka’da bir taksici kendisini gasp etmek isteyen Gürcü uyruklu gaspçının elinden karşıdan gelen aracın yaktığı far sayesinde kurtuldu.

Hopa’daki taksi durağına giden Gürcistan asıllı bir şahıs, beni Borçka’ya götür diyerek Borçka Köy yolunda boğazına bıçak dayayarak gasp etmeye çalıştı.

Gaspçının elinden far sayesinde kurtulan Osman Atabay, yaşadığı korku dolu anlarını anlattı. Eşkal ve araç bilgilerini alan Borçka Asayiş ekipleri, Kaynarca Köy yolu üzerinde arama noktası oluşturup belirtilen şahsi beklemeye başladı. Gürcistan uyruklu şahıs yoldan geçen araca el kaldırıp binerek Borçka yolu istikametine giderken kontrol noktasına geldiğinde tarif edilen eşkal göz altına alındı.

Gözü dönmüş Gürcistan uyruklu Armaz Davitadze (25) çıkarıldığı Borçka Asliye Sulh Ceza Mahkemesinde tutuklanarak Artvin Cezaevine konuldu.

Etiketler:
Share
1144 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?
#

Gaspçının Elinden Araba Farı Sayesinde Kurtuldu” için 1 yorum

  1. ALİ VELİ : diyor ki:

    BUNLAR BURDA ŞIMARMAKTA YERDEN GÖĞE KADAR HAKLI. MAZOT OLMUŞ 4.25 HERALDE GİDER BATUMDAN ALIRIZ MAZOTU. SONRA DA ONLAR ŞIMARIR. ORDA İNSAN MUAMELESİ GÖRMÜYORUZ AMA BURDA BAŞIMIZIN ÜSTÜNDELER.