logo

reklam

Galatasaray Derneği Lokali Baştan Aşağı Yenilendi

Taraftarlar Geleneksel Pilav Günü’nde Bir Araya Geldi.

Artvin Galatasaray Taraftarlar Derneği Lokali’nin baştan aşağıya yenilmesi dolayısıyla Galatasaray taraftarlarının davet edildiği  “Geleneksel Pilav Günü” ne ilgi yoğundu.

 

Galatasaray taraftarlar üyesi olan CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan, CHP Artvin İl başkanı Ali Yücel Kurt, Artvin Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Delikanlı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Murat Resul varan, Ali Kurul, Yücel Işık, Ali Kurul, Merih Çakmak, Metin Orhan ve Derneğe üye Galatasaray taraftarlar katıldı.

Geleneksel Pilav Günü ile birleştirilen tadilat sonrası ilk buluşmada en kıdemli Galatasaraylı olarak tanınan Dernek Üyesi 87 yaşındaki Mahmut Delikanlı da katılırken, En küçük Galatasaraylı 5 yaşındaki Çınar Seçkin’in de katılması renkli görüntülere sahne oldu.

‘Mübin Yapar, Lokalin Yenilenmesinde Hiçbir Masraftan Kaçınmadık’

Dernek lokali işletmeciliğini devir alan genç girişimci Mübin Yapar, lokalin yenilenmesinde hiçbir masraftan kaçınmadıklarını, Lokalin ilk açılışından bu tarafa ilk kez bu kadar kapsamlı tadilata girdiğini belirterek; “ Bu lokalin işletmeciliğini devraldıktan sonra esasında birkaç değişiklik yapıp çalışmaya devam edecektim. Bir başladık. O olsun, şu olsun, bu olsun derken, baştan aşağıya yeniledik. Evet, bunun karşılığında epey bir masraf çıktı. Ama ortaya Galatasaray gibi bir takımın logosunun olduğu bir lokalde 4 yıldıza layık olmalıydı. Biz bunun için her türlü fedakârlığı yaptık.

Açılışımızı onurlandıran Dernek Lokalimizin üyesi Galatasaray taraftarları olan CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’a, CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt’a, en tecrübeli, olgun Galatasaraylı 87 Yaşındaki delikanlı Mahmut Delikanlı’ya, bu akşam aramızda bulunan en küçük ama geleceğin büyük aslanı 5 yaşındaki Çınar Seçkin’e, derneğimizin üyelerine,  Geleneksel Pilav Günü’müzü onurlandıran Cimbomlu taraftarlarımıza, Galatasaraylı olmayıp bu etkinliğimize gelen diğer takımın taraftarlarına da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Artvin Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Delikanlı; “bu akşam aslında bizim her zaman yaptığımız “Geleneksel Pilav Günü” etkinliğimizi yapıyoruz. Aynı zamanda baştan aşağıya adeta yeniden farklı bir konsepte getiren Mümin Yapar arkadaşımıza yaptığı bu güzel hizmetinden dolayı teşekkür etmek amacıyla buradayız. Burası renklerin ve dostluğun harmanlandığı yerdir. Aramızda 87 yaşında Artvin’de yaşayan en fanatik Galatasaraylı babam Mahmut Delikanlı var.

Bunun yanında yarının Artvin Galatasaray taraftarlar Derneği Başkanı olacak olan 5 yaşındaki Çınar Seçkin de var. Derneğimizin üyeleri olan Milletvekilimiz Sayın Uğur Bayraktutan, CHP İl başkanı Ali Yücel Kurt ve birçok konuğumuz bizimle birlikte oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bence ortaya çok güzel bir dinlenme mekanı ortaya çıktı. Lokalimizi işletecek olan değerli arkadaşımız Mümin Yapar’a önce teşekkür ediyor, ardından başarılar diliyorum “ifadelerine yer verdi.

Share
632 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?