logo

Fen Laboratuvarı Ve Özel Eğitim Sınıfı Törenle Açıldı

Hopa Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Artvinliler Hizmet Vakfı tarafından yaptırılan Fen Laboratuvarı ve Özel Eğitim Sınıfı Açılışına Katıldı.

 

Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanlığı tarafından donatımı gerçekleştirilen Atatürk Ortaokulu Fen Laboratuvarı ve 14 Mart İlkokulu Özel Eğitim Sınıfının açılışı yapıldı.

Açılışa Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Kaymakam Adayı Muhammed Çetin, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar, Artvinliler Hizmet Vakfı Başkan Yardımcısı Akın Varan, Yönetim Kurulu Üyesi İlter Turan, İlçe Mili Eğitim Müdür Vekili Sezai Aydın, Mili Eğitim Şube Müdürü Aytekin Gürbulak, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Atatürk Orta Okulu Müdürü Fatih Turan ve 14 Mart İlkokulu Müdürü Aytaç Akgümüş ve çok sayıda öğretmenler katıldı.

Törende konuşan Kaymakam Özkan, ilçemizdeki Eğitim-Öğretim faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunarak “Engelli çocuklarımızı saklamak değil topluma kazandırmak için elimizden geleni yapmalıyız. Açılışını yaptığımız özel eğitim sınıfımızın yapımını üstlenen ve eğitime verdikleri desteklerden dolayı Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar’ a teşekkürlerini iletti. Kaymakam Özkan ve Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Başkan Hakan Bekar Eğitim-Öğretime desteklerinin devam edeceğini Artvin’deki eğitim sorunlarının çözümünde kendilerini de bir paydaş olarak gördüklerini ve bu konuda sorumluluk üstleneceklerini ifade etti. Başkan Hakan Bekar bu kapsamda Hopa ilçesinde hizmet veren ve emsallerine göre üstün başarı gösteren 3 öğretmen ve 3 idareciyi İstanbul ilinde ağırlayarak ödüllendireceklerinin müjdesini verdi.

Tören katılımcılar için okul aile birliği tarafından hazırlanan ikramla sona erdi.

Share
549 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?