logo

reklam

Fatma ve Onur Bir Ömre İmza Attı

Fatma ve Onur çifti bir ömre imza atarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çifte mutlulukla kutladı.

 

Fatma Akgüney ve Ahmet Onur Satır, gündüz Cumhuriyet Bayramı kutlamaları etkinliklerine katıldı. Akşam ise düğün yaparak çifte mutluluk yaşadı.

Salona gitmeden önce gelin ve damat, damat Onur’un kendi iş yeri olan Nevizade’den akordeon eşliğinde çıktı. İnönü Caddesi’nde arkadaşlarıyla düz horon oynayan damat Onur Satır şelale düğün salonuna hareket etmeden önce düğüne katılacak olanlarla şehirde konvoy turu atıldı. Ahmet Onur Satır aynı zamanda Artvin Offroad Kulubü üyesi olduğu için kulüp üyesi arkadaşları da konvoyda yer aldı.

Şelale Düğün Salonu’nda yapılan düğün saat 19.30’da Gelin ve damadın düğün salonuna girmesiyle başladı. Önce nikah merasimi için, nikah masasına oturan çift, ikişer şahit ile dikkat çekti. Nikâhı binlerce genç çiftin nikâhını kıyan Nikah Memuru Erkan Öztürk kıydı. Evlilik cüzdanını ise gelin ve damada aynı anda verdi. Evlilik cüzdanıyla ilk pozlarını veren satır çifti düğünün ilk dansını yaptı. Daha sonra davetlilerde genç çifte eşlik etti. Artvin yöresel horonlar,  karşılıklı oyunlar ve halaylarla coşkulu bir şekilde başlayan düğüne Damat Ahmet Onur Satır’ın Artvin dışından gelen özel konukları da vardı.  Bu konuklar arasında en dikkat çeken ismi ise Samsun Çakallı’da Türkiye’nin tanıdığı hemşehrimiz Cengiz Toprak ve eşi oldu.

Düğüne MHP 26. Dönem Artvin Milletvekili Adayı Muhammed Altunal’da katılarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

‘Düğünümüz Anlamlı Bir Tarihte Yapıldı.Bizim İçin Çifte Mutluluk Oldu’

Düğün sonrası duygularını dile getiren Ahmet Onur satır; “Bugün 29 Ekim 2015 Cumhuriyet’in kuruluşunun 92. Yılı böyle anlamlı bir günde düğün yapmak benim için büyük bir onur oldu. İnsanların hayatlarında çok önemli dönüm noktaları var. Bunlardan birisi de evlendiği gün. Herkes bugünde yanında dostunu, eşini görmek ister. Artvin dışından dostlarımız geldi. Salonda yer kalmadı, birçok dostumuz salon dışında bizi bekledi. Herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum ”dedi.

‘Bizi Yalınız Bırakmayan Herkese Teşekkürler’

Gelin Fatma Akgüney Satır’da; “ Bu akşam bizleri yalınız bırakmayan bizleri onurlandıran tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Artvin Çoruh Üniversitesi’nde okumak üzere Artvin’e gelmiştim. Artvin’e evlenmek kısmetmiş. Bu akşam çifte mutluluk yaşıyoruz. Cumhuriyet Bayramı’mızın 92. Yılında düğün yapmak bizi çok mutlu etti. Bizi onurlandıran herkese teşekkür ediyorum. Böyle güzel günler, mutluluklar herkese nasip olsun” ifadelerinde bulundu.

2010 Yılında Başlayan Aşk Nevizade’ye Ve Bir Ömür Sürecek Mutluluğa Düğüne Dönüştü

Ahmet Onur satır ile Fatma Akgüney, 2010 yılında karşılaşırlar. Onur o zaman Dolmuş şoförlüğü yapıyor. Fatma Akgüney ile karşılaşıyor. Artvin Bartın dostluğu evliliğe ve bir ömrü birlikte paylaşmaya dönüşüyor.

Ve Artvin’de Barışı, sevgiyi kardeşliği simgeleyen merdivenlerin boyanması etkinliğinde Onur merdivenlere Fatma seni Seviyorum yazmış ve bu haberlere konu olmuştu.  Nevizade  kafenin fikir ve isim sahibi yine Fatma Akgüney olmuş. Konuyu babası ve annesine açan Onur ailesinden de destek alınca hem işyeri açılmış, hem de bu evliliğe giden yol açılmış.  Fatma ve Onur Satır’a ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Share
886 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?