logo

Farklı Bayramlaşma Geleneği Devam Ediyor

Yeni Müsteşar Eski Vali Olarak Bayramlaşma Törenine Gelen İnce, Artvin Halkına Bayramlaşarak Veda Etti.

 

Artvin’de Kurban Bayramı nedeniyle protokol üyeleriyle vatandaşlar bayramlaştı. Artık geleneksel hale gelen bayramlaşma merasimine son kararname ile İçişleri Bakanlığı’nda Müsteşarlık görevine atanan Vali Muhterem İnce’de katıldı. İnce bayramlaşarak Artvin halkına veda etti. Artvin Valiliği ve Artvin Belediyesi tarafından düzenlenen Kurban Bayramı’nda halk bayramlaşmasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Atapark önünde düzenlenen bayramlaşma törenine Artvin Valisi Muhterem İnce, Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ahmet Şengün, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma sonrasında Artvin Belediye Başkanlığınca kurulan çadırda Vali Muhterem İnce, Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe vatandaşlara kavurma ve pilav ikram etti.

Daha sonra Vali İnce ve beraberindeki protokol üyeleri Artvin Merkez Cami meydanında vatandaşlarla bir süre sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Vali İnce, İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığına atanmasından dolayı Artvinlilerden helallik istedi. Helalliklerin alımından sonra çiçeği burnunda Müsteşar Muhterem İnce, Artvin’e veda etti.

Share
923 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?