logo

Etibakır Teşekkür İlanı Yayınladı

Artvin Cerattepe’de Madencilik Faaliyetleri yapmak üzere çalışmalarda bulunan Etibakır Madencilik A.Ş. yayınladığı ilan ile iş başvurusunda bulunan 3 Bin 200 Artvinli’ye teşekkür etti.

jepeg ilan

Artvin Cerattepe’de madencilik faaliyetleri gerek ilin gerekse de ülkenin gündeminden düşmüyor. Madencilik faaliyetlerine ilişkin her gün yeni bir gelişmenin yaşandığı Artvin’de yerel ve ulusal basında konuyu gündeminde tutmayı sürdürüyor. Böylesine önemli gündem maddesi olan madencilik faaliyetlerine ilişkin Etibakır Madencilik A.Ş.’den gündemi etkileyecek yeni bir açıklama geldi. Madencilik faaliyetlerine Artvin halkının tümü karşıymış gibi oluşturulmaya çalışılan algının karşısında yayınladığı ilan ile Artvinli olan ve Artvin’de ikamet eden 3 Bin 200 kişinin Artvin Cerattepe Maden Projesi’nde çalışmak üzere başvurduğu ilan yoluyla kamuoyuna duyuruldu.

Etibakır Maden İşletmeleri A.Ş.’den yine değişik bir hamle geldi. Bugüne kadar gerek Murgul’da gerekse de Samsun ve Küre’de yaptığı madencilik faaliyetleri ile ülkemizde ses getiren Etibakır Maden İşletmeleri A.Ş., yine gündem konusu olacak.

Artvin’deki madencilik faaliyetlerinde çalışmak için şirkete iş başvurusunda bulunan Artvinlilere ilan yoluyla teşekkür edildi. Yapılan başvuruların sayısı 3 bin 200’ü geçerken şirkete başvurularında gün geçtikçe arttığı ifade ediliyor. Faaliyete geçtiğinde yüzlerce kişiye istihdam sağlaması beklenen Artvin Cerattepe Projesi’nde çalışmak isteyen Artvinlilerin kayseri escort sayısının 3 bin 200’ü aşması üzerine şirket tarafından teşekkür ilanı yayınlanarak iş başvurusu yapan Artvinlilere teşekkür edildi. Şirkete olan güvenin ortaya konulduğu başvuruların sayısının yüksekliği dikkatlerden kaçmazdı.

EtibakırA.Ş.’den Artvin Halkına Teşekkür

Etibakır A.Ş. tarafından yerel ve ulusal medya aracılığıyla yapılan teşekkür ilanında; ‘Artvin Milli Değerine Sahip Çıkıyor’ vurgusu yapıldı. Teşekkür ilanında ayrıca ‘Artvin ve Doğa’nın Dostu Cerattepe’de Çalışmak İçin Başvuran 3.200 Artvin’li Kardeşimize Şükranlarımızı Sunuyoruz’ ifadeleri kullanıldı.

Yayınlanan bu ilan Artvin’de gündemi değiştirmesi bekleniyor.

Etiketler: » » » » »
Share
1567 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?