logo

Erkan Balta, Yusufeli’nde Bir Günde 7 Köy Ziyaret Etti

AK Parti’nin Milletvekili adayı Ertunç Erkan Balta, hafta sonu gerçekleştirdiği seçim çalışmaları kapsamında Yusufeli ilçesinde bir günde 7 köy ziyareti gerçekleştirirken bir de iftar etkinliğine katıldı. Balta, gittiği her köyde yoğun ilgi ile karşılaşırken, Balta’ya gösterilen ilgi ve sevgi gözlerden kaçmazken, Yusufeli’nin köyleri adeta hemşerilerini bağırlarına bastı.

 

AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili birinci sıra adayı olan Ertunç Erkan Balta, arı gibi çalışıyor. Gece yarılarına kadar sürdürdüğü seçim çalışmalarında bir dakikasını bile boş geçirmeyen Erkan Balta, Yusufeli ilçesinde bir günde 7 köyü ziyaret ederek adeta bir rekora imza atmış oldu. Yusufeli’nin evladı olarak görülen Milletvekili Adayı Erkan Balta; Yusufeli İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan, Belediye Başkanımız Eyüp Aytekin, İl Başkan yardımcılarımız, İl genel meclis üyeleri Furkan Çakmak, Ali Yiğit, Gençlik Kolları ilçe başkanı Aykut Yılmaz ve teşkilat mensuplarıyla birlikte güne Alanbaşı köyü ziyareti ile başladı. Balta burada köy sakinleri ile sohbet etti, onların dertlerini dinledi, destek ve dualarını talep etti. Yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparken, köylere getirilen hizmetler hakkında da bilgi verdi. “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye Yaparsa Yine AK Parti Yapar” diyerek yürütülen 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında daha güçlü bir şekilde bu hizmetlerin yerine getirilebilmesi için AK Parti’nin güçlü bir şekilde mecliste temsil edilmesi gerektiğini anlatan Erkan Balta, hemşerilerinden destek istedi. Balta’nın ziyaret programında Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve AK Parti Yusufeli İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan’da konuşmalar yaparak 24 Haziran seçimlerinin 16 yıllık kazanımların devamı ya da kaybedilmesi anlamı taşıdığının altını çizdiler.

Yusufeli’nde 2. Durak Kılıçkaya Oldu

AK Parti’nin yoğun Yusufeli programının ikinci ayağı ise Yusufeli’nın Kılıçkaya köyü oldu. Milletvekili Adayı Erkan Balta ve AK Parti kadroları Kılıçkaya esnafımızı ziyaret etti. Balta burada Yusufeli Kılıçkaya esnafından destek ve dua istedi. Daha sonra Kılıçkaya sakinleri ile bir araya gelen Balta ve diğer AK Partililer halkın dertlerini dinleyerek 24 Haziran’da AK Parti için destek istediler. Balta, Kılıçkayalılardan ‘Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye Yaparsa Yine AK Parti Yapar’ diyerek destek talebinde bulunarak onlara teşekkür etti.

Yusufeli’nde 3. Durağı Çeltikdüzü (Göcek) Oldu

Milletvekili Adayı Erkan Balta ve AK Partili kadroları Göcekli hemşehrilerini ziyaret ederek destek ve dua istedi. Daha sonra köy sakinlerin dertlerini dinleyerek destek ve dualarını talep etti.

Yusufeli’nde Çevreli (Peterek), Meşecik ve Tekkale’de Ziyaret Edildi.

AK Parti Milletvekili adayı Ertunç Erkan Balta’nın AK Parti’nin Yusufeli İlçe Başkanı Abdülbaki Kayacan, AK Partili Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve AK Partili diğer kurmayların yoğun Yusufeli programı Çevreli, Meşecik ve Tekkale gezi programları ile devam etti. Diğer köylerde de olduğu gibi sıcak bir şekilde karşılanan AK Parti’nin Milletvekili adayı Ertunç Erkan Balta, yoğun ilgi nedeniyle zaman zaman duygulandığı gözlerden kaçmadı. Erkan Balta’yı kendi evlatları gibi gören köylüler Erkan Balta’yı bağırlarına bastılar. Köylüler ile 24 Haziran seçimleri üzerine sohbetler eden Balta, köylere yapılan yatırımların ortada olduğunu belirterek diğer partilerin verdiği vaatlerin AK Parti’nin yaptıklarına dil uzatmaktan öteye geçemediğine vurgu yaptı. Balta, diğer partilerin 16 yıllık kazanımları yok etmek dışında vaatte bulunduğu bir şey olmadığının altını çizerek ‘Yaparsa Yine AK Parti’ yapar diyerek hemşerilerinden destek ve dua istedi.

Ertunç Erkan Balta ve diğer AK Partililer yoğun programlarına Tekkale Köyü’nde düzenlenen iftar programı için ara verdiler. Erkan Balta, Tekkale köyündeki hemşerileri ve köylüleri ile iftar açarken, iftar programına katılan herkesle tek tek görüşerek gönüller kazandı. Tekkale köyündeki iftar programı sonrasında Tekkaleliler ile sohbet eden Balta, hayır dualarını ve desteklerini talep etti. Program sonrasında yapılan sohbetlerin ardından Balta ve diğer AK Partililer son ziyaret programı için köyden ayrıldılar.

Erkan Balta’nın Son Durağı Dereiçi Köyü Oldu

AK Parti Milletvekili Adayı Erkan Balta ve AK Partili İl ve ilçe yönetimindeki kadroları iftar sonrası Dereiçi köyünde hemşehriler ile bir araya geldi, destek ve dua istedi. Dereiçi köyünde köylülerin yoğun ilgisiyle karşılanan Erkan Balta, köy kahvesinde düzenlenen sohbet toplantısı ile Dereiçi Köylüleri ile buluştu ve onlarla sohbet etti. Dereiçi Köyü’nün güzel insanlarına teşekkür eden Balta, “ Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye Yaparsa Yine AK Parti Yapar” diyerek 24 Haziran’da daha önceki seçimlerde olduğu gibi yine Yusufeli’nden AK Parti’ye çok büyük bir oy desteği istedi. Bugüne kadar Yusufeli ilçesinin AK Parti’ye sahip çıktığının altını çizen Balta, bu sefer kendi evlatları olan, kendi hemşerileri olan kendisine çok daha fazla sahip çıkılmasını isteyerek Yusufeli halkının bu desteği kendisine vereceklerinden şüphe duymadığını sözlerine ekledi. Buradaki toplantıda Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve Yusufeli AK Parti ilçe Başkanı Abdülbaki Kayacan’da birer konuşma yaparak 24 Haziran seçimleri için destek çağrısında bulundular.

Erkan Balta’nın yoğun Yusufeli programı 7 köy ziyareti ve bir iftar programı ile son bulurken, Balta’nın yoğun seçim çalışmalarının aynı yoğunlukla süreceği öğrenildi.

Share
262 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?