logo

Erkan Balta, Kurban Bayramını Kutladı

AK Parti Artvin İl Başkanı Av. E. Erkan Balta kurban bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Balta yayınladığı mesajda; “Bayramlar, kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu günler olması bakımından, toplumsal barış için çok önemli günlerdir. Manevi bakımdan zenginleştiğimiz, ailemiz, dost ve akrabalarımızla birlikte geçirdiğimiz bu bayramlarda milletimiz birbirine daha çok kenetlenerek ve destek olarak dünya üzerinde eşsiz bir dayanışma örneği sergiliyor. Bu ruhla kutladığımız her bayram bütün vatandaşlarımız için hem bütün hayatın muhasebesidir hem de herkesin elindeki imkânlar ölçüsünde çevresini kandillerle aydınlattığı bir mutluluk tablosudur.

Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu unutmayacak, onların yanında olacak isek, aynı şekilde kahraman gazilerimizi, bayrama buruk giren şehitlerimizin yadigârlarını, ailelerini, çocuklarını, yetimlerimizi de unutmayacak, onların yanında olacağız.

Bu vesileyle eşsiz fedakârlıklarını hiçbir zaman unutamayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah´tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum.

Bu duygular içinde bütün Artvinli hemşerilerimin ve İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah’tan temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » »
Share
707 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?