logo

” En Sevgiliye Şiir Dinletisi Programı” Gerçekleştirildi

Ak Parti Yusufeli İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen “Dursun Ali Erzincanlı ile En Sevgiliye Şiir Dinletisi Programı” yaklaşık 1500 davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ak Partinin Artvin deki kalesi Yusufeli yine görkemli bir etkinliğe sahne oldu. Dursun Ali Erzincanlı, Dünya birincisi Mısırlı Hafız Dr. Muhammed Recep, 2014 Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Dünya Birincisi Hafız Alpcan Çelik ve Mevlüthan Abdullah Çolak ın katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik güzel görüntülere sahne oldu. Alandaki sandalye sayısı yetersiz kalınca dışarıdan sandalye tedariğinde bulunuldu.

Program başlangıcında söz alan Ak Parti Yusufeli İlçe Başkanı Ahmet Sönmez “Öncelikle katılım için çok teşekkür ediyorum, biz anneler gününde alanımız yetersiz kalınca bu program için 300 tane daha fazladan sandalye tedariğinde bulunduk o da yetmedi. Bu ilginiz için candan teşekkürler” diyerek davetlilere teşekkür etti. Program için kendilerini kırmayıp gelen katılımcılara da tek tek teşekkür eden Sönmez, “Bugün burada manevi bir gönül penceresi açtık, katılımcı halkımıza güzel bir gün ikram ediyoruz” dedi.

Kuran tilaveti ile başlayan programda Peygamber efendimiz (s.a.v.) için güzel şiirler okundu ve bu konuda Türkiye’de en ünlü isimlerden biri Dursun Ali Erzincanlı şiirler okuyarak dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.

Etiketler: » » » »
Share
1327 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?