logo

Emin Usta Lezzet Kebap Salonu’ndan Müşterilerine Teşekkür Ve Kutlama

Artvin’de 38 yıldır Cumhuriyet Caddesi No: 19 adresinde sadece Döner esnaflığı yapan Emin Usta Lezzet Konak Kebap Salonu’ndan müşterilerine teşekkür ve yılbaşı kutlaması geldi.

 

Cengiz ve Ayhan Aydın kardeşler babaları Emin Aydın’ı 11 Ocak  2014 tarihinde tam 2 yıl önce kaybetmiş, büyük acı ve üzüntü yaşamışlardı. Babalarının vefatından sonra  onun kurduğu döner dükkanını daha da güzelleştirerek Emin Usta döner lezzetini yaşatmaya karar verdiler. Babalarının kendilerine esnaflıktan önce insanlığı öğrettiğini anlatan Cengiz ve Ayhan Aydın kardeşler şu ifadelere yer verdi: “

Babamızın Vefatıyla Büyük Acı Ve Üzüntü Yaşadık

Babamız Emin Aydın, Artvin’in sevilen, sayılan değerlerinden birisiydi.  Aramızdan zamansız ayrıldı. Ama bir gerçek var ki hiç değişmiyor, ölüm ve ecel geldiğinde ne bir dakika kısalıyor, nede uzuyor. Onun vefatıyla birlikte ailemizde büyük bir boşluk oluştu. Baba dağ gibi derler, baba evin direği derler. Biz ailece birbirimize kenetlendik. Onu yine açtığı ve Artvin’e sunduğu Emin Usta lezzetiyle yaşatacağımızı bildiğimiz için işyerimizi tadilata aldık. ’ Emin Usta lezzeti’ bir marka olduğu için dönerimizi özenle hazırladık.

Döner Yapacağınız Et Dönerlik Değilse Yapmayın

Babam bize şunu söylemiştir. Döner yapacağınız et dönerlik değilse yapmayın. Çünkü müşterilerimiz bize güvendiği için geliyor. Bunun için bizi seviyorlar. Esnaflıkta en önemli kural önce dürüstlüktür. Dürüst değilseniz hiçbir işi yapamazsınız, çünkü sizi kimse tercih etmez. Yüzünüz güleç olsun. Dürüstlüğünüzü temizlik ve insanlığınızla birleştirdiğinizde insanlar sizi sever ve aralarında överek tanıtırlar, dostlarına tavsiye ederler derdi.

Biz 38 yıldır sadece döner yaptık. Sulu yemek veya başka alana hiç girmedik. Çünkü eğer başarılı olmak istiyorsanız bir işi çok iyi yapmanız gerekir. Hem sulu yemek, hem diğer yemekler, hem döner çok zor bir iştir. Gideri de, işçiliği de fazladır. Belki de biz dönerde babamızın sadece bu işi en iyi şekilde yapmasıyla başarılı olduk. Artvin’e gelenler döner yemek istediğinde dönerciye gidelim diyor. Sadece döner yapan yeri soruyor. Artvin halkı zaten dönerin adresine gelerek döner lezzetini Emin Usta Lezzet Kebap Salonu’ndan alıyor.

‘Emin Usta Döner Lezzetini İlgileriyle Yaşatan  Değerli Müşterilerimize Teşekkür Ediyoruz’

Bu sözleri babamızın nasihati sayarak işimize devam ettik. Bizi yalnız bırakmayan, tercih eden değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. babamız Emin Usta’nın aramızdan ayrılalı 2 yıl oldu. 2014 yılının 11 Ocak günü hayata veda etmişti. Bir hafta sonra 2 yıl bitecek. Zaman çok hızlı akıyor. Oysa acımız daha dün gibi. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Bu arada yeni bir yıla daha girmiş bulunuyoruz. Artvin halkının yeni yılını kutluyoruz.  Sağlık, mutluluk dolu yıl ve yıllar diliyoruz. Emin usta Lezzet Konak Kebap salonu vakumlanmış, paket döner hizmetiyle de hem il içinde, hem de il dışında hizmet vermeye devam ediyor. www.artvindendoner.com internet adresimizden Emin Usta Lezzeti’ni Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Artvin’in neresinde olursanız olun size ulaştırıyoruz.”

Share
1131 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?