logo

Ekipbiz İle Hızlı Çözümler

Artvin Belediyesi bir yıldır yürüttüğü EKİPBİZ uygulamasıyla vatandaşların soru, görüş, öneri ve sorunları teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanarak ilgili birimleriyle anında ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

 

WhatsApp, Sosyal medya, çağrı merkezi, ücretsiz görüşme, dahili telefonlar ile mobil hatlar arasında ücretsiz görüşme ile EKİPBİZ en hızlı hizmeti veriyor.

3 Aşamada EKİPBİZ

Vatandaşlardan 0541 2123711, 444 7 008, 153 Beyaz masa, (0466)2123711, internet sitesi, facebook, WhatsApp, canlı destek uygulamalarıyla soru, görüş, öneri ve sorunlarını Artvin Belediyesi Komuta merkezine iletiyorlar.

Komite merkezi gelen talepleri dijital Artvin haritası üzerinden 7/24 anlık belirleyip o noktaya en yakın yetkili ekibe ileterek ekipleri yönlendirip çalışmaları düzenli olarak kontrol ediyor. İş yönlendirmesini görüntülü, sesli ve fotoğraf olarak ilgili birimle işin tamamlanmasını yapıyor. İşin tamamlanması veya süresini vatandaşa geri dönüşüm yaparak bilgi veriyor.

Saha Ekipleri komuta merkezinden kendilerine iletilen talimatlar doğrultusunda talep noktasına anında intikal edip tespitte bulunup kurum içi ücretsiz görüşmelerle paylaşım yapıyor. Yaptıkları çalışmaları sesli, görüntülü olarak komuta merkezine bildiriyor.

Bu aşamalardan sonra gün sonunda komuta merkezi gün içerisinde yapılan “EKİPBİZ” çalışmalarını tamamlanan ve devam neden çalışmalar olarak raporlanıp Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye sunuluyor.

“Tüm Amacımız Şehrimize Hizmet”

EKİPBİZ uygulamasını yakından takip eden Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye ekiplerinin günlük rutin çalışmalarının dışında gerek mahalle sorumluları gerekse vatandaşlardan 153 Beyaz Masa ve 0541 2123711 WhatsApp hatlarına gelen şikâyet ve önerilerini anında işleme alınıp yetkili birimlerce gerekli çalışmaların yapılarak hızlı bir şekilde çözüldüğünü söyledi. Başkan Kocatepe, “biz bütün imkânlarımızla güzel şehrimize hizmet etmek için çalışıyoruz. Ekiplerimiz büyük bir titizlikle çalışmalarını yapıyorlar ancak bazen atladıkları konularda oluyor. Burada devreye, kurduğumuz mahalle temsilcileri ve vatandaşların talepleriyle aksaklıkları Ekip Biz uygulamamızla giderip sorunları çözüyoruz. Vatandaşımız öneri ve şikayetleri Beyaz Masaya geliyor. Burada dijital ekranda yer tespiti yapılıp o noktaya en yakın ekiple irtibata geçilip yönlendiriliyor. Ekipler anında sorunlu noktaya ulaşıp sorunu giderip öncesi ve sonrasıyla merkeze görselini atıp bilgilendiriyor. Son aşamada da vatandaşımıza dönüş yapılarak bilgi veriliyor. Yürüttüğümüz EKİPBİZ hem vatandaşlarımızla irtibat halinde oluyor hem de her alanı kontrol etme ve çalışmaları an ve an takip edip neticelendirme imkânı buluyoruz” dedi.

(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü)

Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?