logo

Eğitimlerini Tamamlayan Öğretmenler ve Öğrenciler Yurda Döndü

 

Ulusal Ajansın Başkanlığında Erasmus, Mesleki Eğitim Kapsamında Artvin Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Yurt dışı eğitimlerini tamamladılar.

Ulusal Ajansın Başkanlığında Erasmus, Mesleki Eğitim Kapsamında Artvin Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2014-1-TR01-KA102-004707 NOLU  “ Öğrenelim ve Öğretelim’ Projesi kapsamında 1 Şubat- 21 Şubat tarihlerinde Almanya gitmiştiler. Proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan öğretmen ve öğrenciler yurda dönüş yaptılar. Yalova, Hopa Kemalpaşa olmak üzere, Artvin’den de Ayhan Şahenk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri katıldı. Faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirerek ülkemize ve ilimize dönen grup, çalışmaları okul idaresi, öğretmenleri, velilerine ve 29 Mart – 18 Nisanda Almanya ya gidecek olan 2. Grup öğrencilerine sunum eşliğinde bilgilendirdiler.

Projeye katılan öğrenci ve öğretmenlere başarılı çalışmalarından ötürü Ayhan Şahenk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Orhan Sevim, Proje Koordinatörü Devrim Özbayrak tarafından belgeleri verildi.  Ayrıca okul içerisinde pano ve sunum çalışmaları da bir hafta boyunca yapıldı.

Share
1203 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?