logo

Dursun Coşkun Sonsuzluğa Uğurlandı

Artvin Merkez Tütüncüler Köyü halkından Dursun Coşkun (58), bahçesindeki ağaç dallarını budama yaparken elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Dursun Coşkun 22 Eylül Cumartesi günü bahçesinde bulunan ağacın dallarını keserken dallar tele değdi.

Akıma kapılan Dursun Coşkun, ” elektriği kesin” diye seslendi. Ancak daha fazla dayanamayarak ağaçtan düştü. Hemen Artvin Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Coşkun yolda hayatını kaybetti. Coşkun’un konuyla ilgili olarak Çoruh EDAŞ’a tellerin dallara değdiği ile ilgili dilekçe ve bilgi verdiği, gerekenin yapılmasının istediği belirtildi.

Cenazeye Kalabalık Bir Cemaat Katıldı

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden geçen yıl emekli olan Dursun Coşkun 23 Eylül Pazar günü Tütüncüler Köyü Camii’nde öğlene müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı.

Coşkun cenaze namazına Adalet Ve Kalkınma Partisi Artvin Milletvekili Erkan Balta, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci,CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Adalet Ve Kalkınma Partisi İl Başkan Yardımcısı Fikret Erdoğan, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, ESOB Başkanı Demirhan Elçin, CHP Medyadan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yücel Arslan, Artvin’de herkesin yakından tanıdığı 101 yaşındaki Hacı Ali Keklik, Artvin Merkez ve diğer ilçelerden gelen dost, akraba ve Artvin halkı katıldı.

Dursun Coşkun, Öğlen namazının ardından kılınan Cenaze namazı sonrası dualar eşliğinde toprağa verildi. Evli ve 4 çocuk babası olan Coşkun’a Allah’tan rahmet kederli ailesi, dost ve akrabalarına başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad olsun.

Share
957 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?